Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm elfogadta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elfogadta, hogy félrelépek, annyit kér, hogy őt szeressem és minden este hozzá menjek haza. Nem ilyen egy feleségnek való nő?

Figyelt kérdés
24 éves fiatal, jóképű férfi vagyok, aki kap mind a tíz újjára nőt,nem szeretnék úgy megöregedni, hogy nem éltem a lehetőségekkel. Persze ő nem lép félre, és nem is szeretne, akármennyire is próbálja majd pár ember ezt kihozni a történetből.

2020. dec. 29. 10:27
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Arra kért, hogy konkrétan ne tudjon róla. Tehát, hogy mikor és kivel, vagy hogyan.
2020. dec. 29. 11:19
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
13-as válaszodból már ki is derült, hogy mekkora kamu vagy. 😂 Te csak szimplán a képzeleteidet éled ki itt.
2020. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Te szűz kisfiú vagy és álmodozol :D
2020. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Ilyen lesz a gyerek, mint a kérdező, ha anyu és apu testvérek...
2020. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze. Ilyen csak a mesékben van. Ha meg igaz is volna, hát nem az a normális, amit csinálsz és de, jogos elvárni, hogy a párunk hű legyen hozzánk. Amúgy meg honnan tudod, hogy akikkel összefekszel nem adnak át valamit? Vagy első tali az STD szűrésen van? :D
2020. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
20, mert egy züllött nap után, jó haza menni egy nőhöz, aki szeret és hazavár a kajával, amit szívből készített nekem, és alíg várta, hogy egyek belőle. Ez az, amit én igénylek.
2020. dec. 29. 11:23
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos vannak ilyen súlyosan önbizalomhiányos, lelki sérült emberek, akik akármit képesek elnézni a párjuknak. Még azt is, hogy néha kapnak egy-két pofont ököllel. Meg később a közös gyerek is. Meg ezt is.

Aki meg egy pszichésen beteg, szociopata állat, ANNAK ilyen egy tökéletes feleség, akit lábtörlőnek használhat.


Sajnos vannak ilyenek, igen, de te egyértelműen kamu vagy és csak szeretnéd hogy 10-en szopják a brédet.

Még van időd felkeresni egy pszichológust, hogy normális párkapcsolat vagy egy jó karrier helyett miért egy ilyen helyzetről álmodozol.

2020. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Lehet az egyik véglet vagyok ezzel a hozzaallas, de ti meg a másik, akiket túlságosan is "tisztelik" a nőt, aztán a fejetekre is kakálnak. Én legalább meg tudok tartani egy nőt, mégha aljas modon is.
2020. dec. 29. 11:30
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ilyen egy feleségnek való nő?"

Milyen? Képzeletbeli?

2020. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

A nő készítsen neked szívből finom ételt, te pedig szívből megalázod. Figyelj ezzel nincs is semmi baj, hogy 12 évesen így gondolkozol, kb 7-8 év múlva mikor meglátod ezt a “kérdést” a föld alá fogsz süllyedni.

Igazán szégyellheted magad, ha így vélekedsz a nőkről. Viszont ne felejtsd, hogy mindenki azt kapja amit érdemel, főleg ha majd elkapsz egy jó kis HIV fertőzést. Na majd akkor meglatjuk, hogy ki fog neked szívből ételt készíteni, nem, hogy ételt készíteni de ilyen hozzáállással örülhetsz, ha rádköpnek. 😉 Majd ha felnősz megérted.

2020. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!