Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm elfogadta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elfogadta, hogy félrelépek, annyit kér, hogy őt szeressem és minden este hozzá menjek haza. Nem ilyen egy feleségnek való nő?

Figyelt kérdés
24 éves fiatal, jóképű férfi vagyok, aki kap mind a tíz újjára nőt,nem szeretnék úgy megöregedni, hogy nem éltem a lehetőségekkel. Persze ő nem lép félre, és nem is szeretne, akármennyire is próbálja majd pár ember ezt kihozni a történetből.

2020. dec. 29. 10:27
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak szimplán fáj az igazság! Igen is öntelt vagy! Már eleve úgy írod le magad: "jóképű férfi vagyok"... Mi ez, ha nem önteltség, és igen, farkad is van. De írhattam volna, hogy beképzelt is vagy. Ne lepödj meg, ha barátnőd záros határidőn belül fog találni egy ronda hapsit aki nem csalja meg fűvel-fával. Sajnálom, de igenis ez az igazság! Idő kérdése! Fogadjunk?


Neked is Boldog Új Évet! Így Szilveszter másnapján...

2021. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!