Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az utcán miért nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán miért nem akarja megfogni a kezem sosem?

Figyelt kérdés
Engem ez annyira zavar. Utcán nem fogja meg a kezem nem viselkedik úgy velem ahogy kéne. Itthon már normális hozzám bújik, simogat minden van amit akarok. Szüleim előtt is normális de az utcán idegenek előtt akkor miért nem? Nem értem.

2021. jan. 5. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Én köszönöm neki, mert az ilyen összenőtt emberek miatt nem lehet elférni a járdán. Végre egy normális ember.
2021. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
58%
Valószínűleg szégyel az utcán másképp megfogná a kezed. Ha igazán szerelmes mutatkozna veled.
2021. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha igazán szerelmes... akkor megdugja az utcán idegenek előtt?


Ezek "ha igazán szerelmes, akkor ezt csinálja" azt hittem, csak tinik körében divat.

2021. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2# de idegenek előtt szegyel barátai, család előtt meg nem ezt nem értem
2021. jan. 5. 21:55
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Mert úgy gondolja, nem az utca emberére tartozik a kapcsolata. Neki ez túl sok PDA.
2021. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy szégyell... kit érdekel idegenek véleménye? Én nőként rühellek kézenfogva császkálni, mert rohadt kényelmetlen és idegesít. Ez ilyen tini kategóriás kérdés.
2021. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Én sem fogom a barátnőim kezét. És nem is hordok kézi táskát. Kell a szabad kéz a fegyverhasználat miatt.
2021. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szereti, ha izzad a tenyere.
2021. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Melled fogja?
2021. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Hideg van.
2021. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!