Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az utcán miért nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán miért nem akarja megfogni a kezem sosem?

Figyelt kérdés
Engem ez annyira zavar. Utcán nem fogja meg a kezem nem viselkedik úgy velem ahogy kéne. Itthon már normális hozzám bújik, simogat minden van amit akarok. Szüleim előtt is normális de az utcán idegenek előtt akkor miért nem? Nem értem.

2021. jan. 5. 21:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

Most végiggondoltam, és a karácsonyi vásárban szerelmesen andalgó párokon, meg a tiniken kívül nagyon ritka, hogy megkérdőjelezhetetlenül látnám 2 emberen hogy együtt vannak, fogják egymás kezét vagy az utcán nyalnák falnák egymást.


És igazából én sem szeretem, kerülgetni a többi embert, villanypóznát ezt azt amazt, baromi kényelmetlen úgy, ráadásul kell a szabad kéz is olykor.


Szóval nem jelent semmit. Ne pörögd túl.

2021. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Lehet azt tanulta (tudattalanul), hogy idegenek előtt nem mutatunk ki érzelmeket, mert nem rájuk tartozik.

Nem feltétlenül kell negatívat gondolni: "szégyell-" stb

2021. jan. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom...aztán kiderült,hogy még nem mondta el a szüleinek és több ismerősének sem, hogy válnak,ezért nem vállalta fel utcán,nehogy meglássák és onnan tudják még. Egyébként tényleg elvált,együtt is élünk,azóta minden letisztázódott.
2021. jan. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Otthon nem jöhet szembe olyan, akinek nem kéne látnia, hogy veled van, úgy. Esetleg még ez lehet.

Amúgy, tőle kérdezted?

2021. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Baratok es csalad elott nehez titkolni. Miota vagytok egyutt?
2021. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
20%

Miért van az, hogy minden válasz le lett pontozva, amelyik nem feltétlenül azt sugallja, hogy a kérdezőt szégyellik?


Soha nem szégyelltem egy barátomat sem, de nem is szeretek kézenfogva sétálgatni ennek ellenére. Ez miért nem elképzelhető opció?:)

2021. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!