Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gazdagon, kisportolva akar csajozni az kényelmes és az élet könnyebbik oldalát akarja megfogni?

Figyelt kérdés
Gazdagon, kisportolva könnyű nőt szerezni..semmi kihívás nincs benne, bezzeg ha el vagy hízva és csóró is vagy és így akarsz normális csinos barátnőt találni, na az más teljesítmény, úgy az igazi, sajnos sok ember az élet könnyebbik oldalát akarja megfogni, mert kényelmes és kisportolva gazdagon akar nőt szerezni.
2017. okt. 3. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tessék, íme, hogy a kérdésednek semmi értelme sincs!!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

ui.: Elhízott di.sznóként miért akarsz csinos és szép barátnőt?


Neked miért nem jó az ugyanolyan elhízott nő?

2017. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ui.: Elhízott di.sznóként miért akarsz csinos és szép barátnőt?


Talán mert így sokkal nehezebb és szeretem az életben a kihívásokat!!!!

2017. okt. 3. 18:33
 4/15 anonim ***** válasza:

Nos kérdező, mi sem egyszerűbb: Keress egy pszichopatát, aki eljátszik veled néhány órán keresztül és szó szerint szörnyszületett csinál belőled.


A vagyonodat add oda egy gyermekalapítványnak.


Eredményképp te meg kapod a kihívásodat, a pszichó kapott néhány kellemesen (és hasznosan) eltöltött órát, a gyerekek meg kapnak repetát az ebédhez.

2017. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem.


Mert mind gazdaggá lenni, mind kisportoltnak lenni rengeteg időbe és munkába kerül.

2017. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

"Elhízott di.sznóként miért akarsz csinos és szép barátnőt? "


Elhízott disznó lányok miért akarnak lazar angelov szintű pasikat, és osztogatnak ilyen fiúkról képet facebookon egész nap??

2017. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


Kérdezd meg tőlük, én azt nem tudhatom.


Én vékony sportos nő vagyok.

2017. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszabb ***** válasza:

[link]


Képzavar. Aki gazdaggá és kisportolttá válik, az szerintem nem a repülő galambot várja a szájába és nem a könnyebbik oldalát fogja meg a dolgoknak. De ha fordítunk egyet a lapon, nektek mi kell? Gazdagság, kisportoltság, műveltség. Szóval megint csak kreáljátok, bonyolítjátok magatok körül a problémát.

2017. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 7


Persze, mint a gyk-n mindenki. Egyébként mit zavar téged, hogy ki mit akar? A csaj választ úgyis, hogy ki kell neki, ha neki csinos nőként jó egy kövér férfi, akkor az az ő dolga, nem a tiéd. Foglalkozz a saját "sportos" testeddel.

2017. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Könnyebb persze,de miért nehezítené valaki sajàt magànak a dokgokat.
2017. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!