Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy zárjuk ki az életünkből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjuk ki az életünkből a lelkileg zsaroló ,házasságmegrontó mamát ?

Figyelt kérdés
Édesanyám hozzánk költözött ,mert elárverezték a házát. Hozzá kell tenni ,nem dolgozott ,aludt egész nap,a ház tiszta retek volt ,főzni nem főzött ,nem adott magára ,amióta "kirepültünk" onnan. Azért az idézőjel,mert ahogy elváltak apámmal és összejött egy másik faszival,közölte hogy felnőtt vagyok,felnevelt , nem tud már eltartani,álljak meg a lábamon és hagyjam boldognak lenni. 20éves voltam. Neki a nagyvilágnak ,lett férjem ,3 gyermekem ,kutyák ,macska,papagáj..és hamarosan egy mama.. mert végül az ő boldogsága az lett,hogy nem maradt semmi ,ami az övé volt. Mindent megkapott,nyugtatóit ,plussz cigarettát is,mert dohányzik. Majd egyre többet kellett költenünk cigire,nem bírtuk úgy már anyagilag. Kértük vagy menjen dolgozni,vagy maradjon unokával itthon és megyek én ,de máshogy nem fogjuk bírni. Neki egyik sem volt jó. Másoknak azt írogatta,hogy mi nem engedjük dolgozni,miközben ennek örültünk volna a legjobban. Minden szarnak lehordott minket,még a saját gyerekünkkel is közölte ,hogy ha felnől,majd vigye el magával,mert minket nem szeret... Betelt a pohár ,nem kap több dohányt és szeretnénk ,ha idén már menne. Tönkreteszi az egész családunkat a viselkedésével... Két bátyám van. Egyik sem ad bele semmit a költségekbe ,sem nem engedik magukhoz. A probléma most jön . Mennie kellene,de nem tudjuk hova tenni. Mégiscsak az anyám.. hogy tenném ki hajléktalannak ? Nyilván sehogy. Dolgozni nem hajlandó ,máshova nem tud menni... Teljesen kikészültem és napok óta sírok.. Hova lehet tenni ,hogy ne menjünk tönkre teljesen ?
2021. jan. 11. 14:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tudom hogy ez nem megoldás, csak érdekel, édesapáddal milyen a kapcsolatod?
2021. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Bejelentettük ,mikor ide költözött . Mi vagyunk 50-50%-ban a tulajdonosok,így valószínű a kijelentéssel sem problémáznának.

11-es szoktunk beszélni ,bár nem igazán van meg az a nagy apa-lánya kapcsolat ,mert mindig azt hallgattam gyereknek ,hogy apád ilyen,apád olyan,mondd ezt apadnak, mondd azt stb stb. Nem alakult ki nagyon. De szoktunk menni hozzá néha ,néha ő is. Telefonon is beszélünk. Neki van egy menyasszonya Pesten ,mi vidéken élünk.

2021. jan. 11. 14:46
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Béreljetek neki ki egy időre egy albérletet, ha tudtok, pár hónapra, addig össze tudja magát szedni. Menjen dolgozni stb.
2021. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy gonosz lesz, de én összeszedném a cuccát is kiraknám a sunyibb testvérem háza előtt, mamának megmondanám, mostantól itt fog lakni, tesó hamarosan jön, majd beengedi, várja meg itt. És ennyi.


Esetleg levinném az ő anyjához, ha él még, vagy ha nem, akkor testvéréhez. NEM a te dolgod olyat ellátni, aki érzelmileg bántalmaz!

2021. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris: nem egyedüli gyerek vagy! Tehát opció hogy anyád idősek otthonát három felé osztjatok.

Ha ebbe nincsenek benn, akkor elviszed egyik tesódhoz és a gondjaira bízod.

2021. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én egyszerűen összepakolnám, és elvinném az egyik bátyámhoz, lerakod az ajtó elé, és hazamész. Nem egyedül vagy felelős érte. Őket ugyan úgy felnevelte, ne hagyd magad zsarolni.
2021. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szemrebbenés nélkül kitenném - hiszen ő is kidobott 19-20 éves korodban. Ne mártírkodj, és ha nem állsz a sarkadra, akkor a házasságod fog rámenni.


Férjednek igaza van, anyukád egy hálátlan dög.

2021. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen tegyétek ki a francba az ilyen élősködőt. Ő is ezt tette a saját gyerekével. Most csak visszanyalna a fagyi.

Ha nem teszed meg, akkor meg kínlódhatsz tovább, és talán a házasságod is tönkremegy.

2021. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki, ahogy előbb is írták.

Nincs szükség arra, hogy tönkre tegyen téged és a házasságodat. Megérdemled a boldogságot.


A cigi elhagyásához még sok kitartást. Akkor is tarts ki mellette, ha anyukád elmegy. Nem tesz jót a tüdőnek, és kész vagyon.

2021. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!