Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális hogy egy 20-on éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy 20-on éves nő a szüleivel nyiltan beszél a szexről?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem olyan rég költöztünk össze, és a szülei átjöttek tegnap vacsorára. Annyira furcsa mert náluk simán olyan téma a szex, mintha a kutyáról mesélnének kb. Az apukája megtalálta a délutáni szex után ott maradt óvszer csomagolást, felvette, viccesen megjegyezte hogy "remélem nem mi szakítottuk félbe" és kidobta mintha mi sem történt volna, én meg tök kínosan éreztem magam, erre a barátnőm nevetett és azt mondta "pont befejeztük". Én meg csak álltam és nem értettem mi történik körulöttem. Nem vagyok prűd, de azért nekem ez kicsit sok. Ez titeket is zavart volna? 27F

2021. jan. 14. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Normális,hogy nyíltan beszél velük erről. Bár tény,hogy a párom előtt én se poénkodnék ilyesmivel a szüleimmel. De szerintem engedd el, nem kell ezt komolyan venni:)
2021. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem normális. Nem kell annyira gátlásosnak lenni. Ez még belefér. Ha taglalta volna, hogy az ebédlőasztalon nyomtátok kutyapózban az már kellemetlenebb...
2021. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez lenne a normális, nem az álprűdség, hogy a menstruációról sem képesek beszélni sokan, szegény kislányok meg 10-11 évesen pánikrohamot kapnak, amiért vérzik a nunijuk...
2021. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

A fater jol reagálta le.probalta enyhiteni a helyzetet hogy ne legyen kinos.

A lány meg közönseges volt. Ez sztem is tul erős plane az apja előtt.


Nekem apával ilyen témában annyi volt az ossz kommunikaciom eddig hogy diák létemre el se tudja kepzelni mibol élek meg, ha csak az ovszert meg cigit nézi is, az már kapásbol 60 ezer saccra. Es akkor még se kaja se ruha se lakber se rezsi nincs benne..

2021. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
*össz kommunikaciom
2021. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Sztem tökjó, élvezném
2021. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Vicc

Szülők beszélgetnek 14 éves lányukkal.

Anya: Beszélhetnénk a szexről

Kislány: Ok. Mit akartok tudni?

2021. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Angel3000 ***** válasza:
92%
Szia! Jobb ha nyiltan beszélnek, mintha àllszent emberek lennének! Modern vilàgban élûnk!
2021. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
A te helyzetedben én is kellemetlenül éreztem volna magam.
2021. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem bizonyos keretek kozt az. Egyszer a volt csajom otthagyta a veres tampont a wc mellett, mert nagyon sietett reggel munkaba. Annak idejen meg faterral eltunk csaladi okok miatt, aztan szolt, hogy valaki otthagyott egy piros raketat. :D


De volt olyan is, hogy hangos volt szex kozben, aztan szolt apam, hogy o aludna maskor, es viccelodtem vele, hogy biztos csak irigykedik.


Szerintem ez nem gond addig, mig nem eleg intim dolgokat tereget ki.

2021. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!