Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális hogy egy 20-on éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy 20-on éves nő a szüleivel nyiltan beszél a szexről?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem olyan rég költöztünk össze, és a szülei átjöttek tegnap vacsorára. Annyira furcsa mert náluk simán olyan téma a szex, mintha a kutyáról mesélnének kb. Az apukája megtalálta a délutáni szex után ott maradt óvszer csomagolást, felvette, viccesen megjegyezte hogy "remélem nem mi szakítottuk félbe" és kidobta mintha mi sem történt volna, én meg tök kínosan éreztem magam, erre a barátnőm nevetett és azt mondta "pont befejeztük". Én meg csak álltam és nem értettem mi történik körulöttem. Nem vagyok prűd, de azért nekem ez kicsit sok. Ez titeket is zavart volna? 27F

2021. jan. 14. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Apukája viccesen reagálta le, jó fej ember lehet. Ti meg máskor rakodjatok el rendesen. Ha elöl marad egy óvszer csomagolás, az a ti hibátok, és nektek kínos, nem a vendégnek.
2021. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Határeset, de szerintem se kell megbotránkozni rajta. Szóval - eltűrhető.
2021. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
2021 van. Normalis. Nalunk is igy van.
2021. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem nyíltság volt. Hanem lejáratta magát. Gondolom ezutan az apja bölcsen csendben is maradt..
2021. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Normális.
2021. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A kommunikáció okés, nekem csak az a fura, hogy a használt gumit fogdosta mégha csak be csomagolva is.
2021. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja csomagolást, most l@tom.
2021. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akiknél a szex nem annyira intim dolog. Semmit nem jelent igazán, legalább nem izgul a csajod:)
2021. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!