Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők és normális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és normális férfiak válaszát várom! A nők miért ítélik el, ha egy férfinek keleti (közel- vagy távol-keleti) barátnője, felesége van?

Figyelt kérdés

Elég sok nő elítéli azokat a magyar férfiakat akiknek keleti barátnője, párja, felesége van.


Érdekes módon abban nincs semmi rossz ha egy magyar nő nyugat-európai férfival van együtt.

Sőt hú, de meg is értik, mert azok a pasik mindenben mennyivel jobbak, tisztelik a nőt, stb...


Legyen!

De akkor ugyanez a helyzet pepitában.

A keleti nők mennyivel jobbak mindenben és így tovább.


A felállás ugyanaz. A nő keletebbi eggyel, a férfi nyugatabbi eggyel.



Egyébként én nem ítélem el ha egy magyar nő nyugati férfival jön össze akár itthon akár külföldre költözve.

Többek között azért sem, mert ha ezt akarja akkor úgyis ezt akarja és az számít.

Elítélni ezt az álszent rosszindulatú kettősséget ítélem el.



Azt is el szokták mondani, hogy volt több magyar pasijuk és volt nem magyar is, ég és föld a különbség.

Oké.

Nekem is volt jó pár magyar barátnőm tizenévesen is meg később felnőtten is.

Aztán volt nem magyar is.


Ugyanaz a helyzet.



Nők válaszát várom és nem gyűlölködő évek óta nő nélküli férfiakét.

Vagy olyan férfiakét akik nem az utóbbi kategória.



2021. jan. 15. 13:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem annyira nem tud érdekelni hogy az hihetetlen.

Az mondjuk gáz, ha valakinek félrabszolga felesége van, akit össze-vissza terrorizál otthon, de ahhoz nem kell a nőnek külföldinek lenni.

2021. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Rengeteg válasz született, nem gondoltam volna hogy ez lesz. :)


Akik nem értik a kérdést, mert még nem láttak ilyet, nyilván nem nekik szólt elsősorban, de azt hiszem nekik a legjobb. Nemrég még én is így voltam vele.


Pár válaszra válaszolok.

2021. jan. 15. 14:30
 23/30 A kérdező kommentje:

"Szerintem, ez nem annyira fix. Viszont, a nők és férfiak egyaránt ítélkezőbbek, ha valaki külföldi párja jó kinézetű. Pl. egyik haverom kint élt külföldön, egy ottani francia lánnyal összejött. Amikor hazajött, akkor egy közös programon elég sok csaj elszidta a háta mögött, hogy milyen rossz a csaj. Pedig, egy tök cuki csajszi volt. De, ugyanezt láttam akkor is, ha lány jött össze külföldivel.


Ha viszont, az illető ronda volt, akkor senki sem szólt egy rossz szót sem... :D"



Ilyen is biztos van, amikor ez az oka. Hogy irigyek rá.

Vagy az is lehet, hogy mindig ez, ki tudja...



Többen említették, hogy elnyomható dél-ázsiai nő.

Ha nem is ilyen durván de kb. erre gondoltam, hogy akik ilyen rosszindulatúan ítélkeznek szeretik kapásból azt mondani, hogy a magyar férfi - ázsiai nő kapcsolata ilyen.

Én elhiszem, hogy van ilyen is, de egy nagyon apró töredéke.

De kb. erről az oldalról próbálják támadni ami különösen aljas, mert a férfit valami szörnynek vagy legalábbis nagyon rossz embernek állítják be.

Legalább ne úgy fejeznék ki a rosszindulatukat hogy olyannal rágalmaznak valakit amit nagyon taszító lenne ha igaz lenne.

2021. jan. 15. 14:37
 24/30 A kérdező kommentje:

A 6. írta:

"szerintem csak egy van masszívan elítélve: az a férfi, aki őt csendben kiszolgáló, tökéletesen engedelmes kis thai lányt importál magának. és azért van elítélve, mert jelen normáink ez minden, csak nem párkapcsolat."


Csak nem kellene ezzel vádolni általánosságban egy magyar férfit ha távol-keleti felesége van.

Lehet, hogy csak ez az egy van masszívan elítélve, de ha ezt kapásból rámondják minden ilyen kapcsolatra, akkor már ok nélkül el van mind ítélve.


Erről beszéltem az előbb.



Ja meg valaki vagy talán ketten is írták az előbb, hogy van aki pénzért vásárol magának párt, szegény országokból.

Férfiak és nők is csinálják ezt.


Igen, de ez az a pont ahol édes mindegy, hogy ki milyen származású, akár a "vásárló" akár a "vásárolt személy", minősíthetetlenül mélyen van emberileg meg az egész helyzet minden csak nem normális.

2021. jan. 15. 14:43
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az előítéletekkel nem tudsz mit csinálni. A nőkre meg azt mondják egyesek, hogy a pénzükért vannak nyugati férfival, vagy négerrel a nagy farka miatt. A férfiakra meg azt mondják egyesek, hogy azért vannak ázsiai nőkkel, mert háziszolgának használják. Mindegyikre van példa, de ellenpélda jóval több. Hatmillió másik ilyen előítélet van sajnos mindkét nemmel szemben. A legtöbb, amit tehetsz, hogy a saját életeddel foglalkozol, és figyelmen kívül hagyod az ilyeneket. Ha neked ázsiai párod van, akit szeretsz, tisztelsz, nem igazak rád a felsorolt sztereotípiák, akkor nincs miért foglalkoznod ezekkel a hangokkal.

A legtöbb ember leegyszerűsíti a világot, mert belegondolni abba, hogy nem csak egy helyes forgatókönyv létezik egy élet leélésére, ijesztő.

Amúgy a párom bátyjának ázsiai barátnője van: soha senkinek nem volt problémája ebből. Maximum nyelvi akadályok.

2021. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ide a gyakorira írt egy férfi pár éve, hogy mennyire csalódott az ázsiai barátnőjében, mert hiteleket vett fel miatta és a nő családja elvárta, hogy tamogassák őket havonta anyagilag. Szép lassan ide költözött az egész peretutty, bevették őket a vállalkozásba, a pasi viszont már az idegösszeomlás szélén állt, ezért tanácsot kért itt. Ha megtalálom belinkelem neked, elég tanúlságos történet.
2021. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolog inkább egzotikum. Szóval irigység lehet az, amit te lenézésnek hiszel.
2021. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
nem elítélik ha nem irigyek , de csak akkor ha pénzes a pasi..
2021. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ez olyan dolog hogy engem addig nem érdekel ki kivel jön össze, míg be nem kerül a családba. le lehet pontozni, de én nem szeretnék ázsiai nőt a fiam mellé. szerintem az ázsiai nők anyagiasak nagyon, a saját gyerekeiket is ócsárolják, szekálják ha nem kitűnőre teljesít, miközben szerintük ettől jó anyák. az ázsia centerben is össze-vissza mászkálnak az épületben a 2-3 évesek mindenféle felügyelet nélkül, a sarki vietnámi boltos tulaj 2 éves gyereke is egyedül volt a játszótéren, többen szóltak is a védőnőnek, hogy senki nem vigyáz a gyerekre. ami meg különösen undorító, hogy mennyire meg akarnak felelni a pasiknak. meg lehet nézni egy koreai társkeresőt, minden második profilon 5 éves cuki kislánynak maszkírozzák magukat, mert azok a pedofil hajlamú ázsiai pasik ezt szeretik, ők meg engednek a nyomásnak. Már 3 éves kortól kenegetik a kisgyerek képét, jaj nehogy beráncosodj, mert akkor nem fogsz cuki kislánynak nézni 15 évesen, ki vesz el téged. azért nem kéne ennyire a pasik seggét nyalni és nem szeretném ha ezt a mentalitást az unokámnak is továbbadná.
2021. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Én amugy szakmával többet keresek mint egy orvos vagyis kerestem mint egy 10 eves orvos… most már csak alkalom adtán többet keresek mint egy 10 éves orvos 😂😅

Viccen kívül… vállakozás és mem is kell 40 évesnek lennem fiatal vagyok még bőven

Visszaterve

Nem csak nők hanem férfiak is ki szóljak a not aki feketével jött össze sőt azután be sem raknák a lompost neger farok után!

Ázsiai után nem mert az sokkal kisebb mint az eus átlag szoval nem zavarja az önérzetét

Férfinál ha a csaj azsiaival jön össze akkor egyfajta sajnálatot érez (mert valljunk be a legtöbb kicsit sem férfias meg sokkal kisebb van nekik) persze undort is

Ha a csaj feketével akkor viszont kisebbség érzetet a többi negativ érzelemmel

A nő pedig ha a srac fekete lannyal jön össze akkor megint csak egyfajta sajnálat lenézést (itt pon fordítva)

Ha ázsiai novel akkor meg féltékenység meg ugye kisebbség érzés (mert az ázsiai barátnő valahogy magasabb rendu a többinél!)


Amúgy érdekes módon a többi népnél is így van

Pl feketéknél a fehér pasi vagy csaj az ilyen kisebbség érzést ad azaz amivel lehet dicsekedni és a többiek kisebbség érzetet éreznek

Ha a pasi ázsiai (fekete csajnal) akkor hatalmas sajnálatot

(Ázsiai csajokkal nem szoktak össze jönni nagyon ritka az olyan az náluk semleges)

Az ázsiaiaknál a fekete srac az megint csak undor gusztustalan

A fehér srac az a főnyeremény mindneki irigy lesz nagy farok minden

Ha a csaj külföldi ott mindenkep főnyeremény de ha szőke kékszemű akkor isten király az adott ázsiai srac


Ez benne van az emberek dns-ben!

Én akkor röhögtem nagyokat amikor itt volt a hiszti hogy a gazdag külföldiek (nemet fehér stb) elviszik a magyar nőinket a fesztiválokon meg discokból!


Közben külföldi oldalakon olvasom ugyan ezt de ázsiai srácoktól hogy a meni nagy farkú fehérek viszik el az ő nőiket!!! 😂😂😂😂😂😅😅😅

Beszaras hogy ugyan azt írták

2021. dec. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!