Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavar, ha előttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha előttetek pisil a párotok? Illetve ti pisiltek a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy szándékosan nézitek, ahogy pisil a másik...

Hanem mondjuk nyugodtan pisiltek nyitott ajtónál, vagy miközben ő fogat mos?

Azért kérdezem, mert az én párom az első 1-2 évben nagyon tartózkodott ettől, miközben nekem kb. az első perctől fogva evidens dolognak tűnt, hogy ebben nincs semmi szégyellni való vagy ilyesmi egy párkapcsolatban.

Egyébként én vagyok a lány, ő a fiú. Én lennék túl "nyitott"?

Nagy wc-zésre nyilván ez nem vonatkozik.

Vagy valakinél az is belefér?


Ti hogy vagytok ezzel?



2021. jan. 28. 02:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavar egyik sem. És igen, nyugodtan pisilek, és beszélek hozzá. Kakilás közben is, csak akkor a szag miatt azért becsukom az ajtót. Nekem nincs ebben semmi, nem vagyok macska, hogy ne tudjak más jelenlétében szarni és el akarjam rejteni.
2021. jan. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
En bizt becsuknam ajtot hazunkba meg 2 furdoszoba 2 wc van
2021. jan. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

1+

Detto ilyen vagyok én is. Nem zavar, nem botránkoztat meg stb. Ezt a párom is így csinálja.

22/L

2021. jan. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
Ok de akkor is.. nem szarunk kedvesunk orra alla
2021. jan. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom mostanaba nem tisztelik egymast meg ennyivel tarsunkat
2021. jan. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
:-) annyi szokas amennyi haz
2021. jan. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Engem még kirándulás közben is lesett az exem pisilés közben.. :D szóval egyáltalán nem zavarta, engem sem zavart, ha ő pisilt. A fürdés is nyitott ajtónál zajlott, szobába nyílt a fürdő, beszélgettünk miközben a másik áztatta magát.
2021. jan. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem zavar, amikor fürdök pl, sokszor van olyan, hogy neki pisilni kell és bejön gyorsan elintézni. Ahogy én sem szégyenlősködöm, egy pár vagyunk, ennél rosszabbat is látott már.

Nagydolgozni azért becsukjuk az ajtót, de minden máshoz nyitva marad.


Viszont ez nem tudom, mennyit segít rajtad, ha a te párod meg zavarba jön :D


(egyik válaszolónak: a macskánk direkt bejön mellénk a fürdőbe, mert neki is ott van az alomtálcája, és néha még a szemkontaktust is tartja, ahogy nekiáll kaksizni, mintha közölni akarna valamit :D - szóval szerintem még macskák esetében is vannak szégyenlősebbek és kevésbé szégyenlősek)

2021. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Pisilni oké. Kakálás nem 😃
2021. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
Mivel én lakom egyedül panelben az egész oldalon 😃, ilyenen nem kell gondolkoznom, mert szerencsére külön van a wc a fürdőtől.
2021. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!