Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavar, ha előttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha előttetek pisil a párotok? Illetve ti pisiltek a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy szándékosan nézitek, ahogy pisil a másik...

Hanem mondjuk nyugodtan pisiltek nyitott ajtónál, vagy miközben ő fogat mos?

Azért kérdezem, mert az én párom az első 1-2 évben nagyon tartózkodott ettől, miközben nekem kb. az első perctől fogva evidens dolognak tűnt, hogy ebben nincs semmi szégyellni való vagy ilyesmi egy párkapcsolatban.

Egyébként én vagyok a lány, ő a fiú. Én lennék túl "nyitott"?

Nagy wc-zésre nyilván ez nem vonatkozik.

Vagy valakinél az is belefér?


Ti hogy vagytok ezzel?



2021. jan. 28. 02:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem minden normalis hazban legalabb van 2 klotyo es 2 furdoszoba..
2021. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Es akkor nincs fenakadas reggel munkaba indulasnal gyerekek is fel tudnak készülni..
2021. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%
#21-22 ja, mert olyanról még senki se hallott, hogy egy pár nem vidéki hodályban lakik, hanem 2-3-4 szobás lakásban, ahová nem építettek több fürdőszobát a tervezők. Hagyjuk már.
2021. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Bp 140 m2 hazambol indultam ki
2021. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%

140m2-en el is fér a két fürdőszoba.

A 60m2-es lakásomban amilyenhez hasonlóban az ismerőseim nagy része lakik - már jóval kevésbé.

2021. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
23%

"Aztán az ilyenek azok, akik meg szexben össze-vissza gusztustalankodnak meg folyatják egymásra/egymásba az ondót"


Jájj, de hányadék. Miért hiszed azt, hogy pont azok művelnek ilyeneket, akik nem szeretnek egymás előtt szarni? Magamból kiindulva pont nem.

2021. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
19%
:-) de jót nevettem
2021. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
:-)Nevetek ...tündériek vagytok
2021. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
38%
Mi mindig becsukjuk az ajtót pisilésnél. Pedig 5 éve vagyunk együtt.
2021. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem zavar ha előttem pisil a férjem, megesik mikor a kádban fekszem, olvasok, és eltelik 3-4 óra is. Ő csak zuhanyzik, szóval nem pisilek addig, azt a kis időt kibírom + szólni is szokott ha hosszabb ideig akar a fürdőszobában lenni, hogy előtte menjek. Tudja, hogy másfél, 2 óránként mennem kell:(

De egyébként többnyire együtt zuhanyzunk. Csak én szoktam külön feküdni a kádban.

2021. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!