Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavar, ha előttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha előttetek pisil a párotok? Illetve ti pisiltek a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy szándékosan nézitek, ahogy pisil a másik...

Hanem mondjuk nyugodtan pisiltek nyitott ajtónál, vagy miközben ő fogat mos?

Azért kérdezem, mert az én párom az első 1-2 évben nagyon tartózkodott ettől, miközben nekem kb. az első perctől fogva evidens dolognak tűnt, hogy ebben nincs semmi szégyellni való vagy ilyesmi egy párkapcsolatban.

Egyébként én vagyok a lány, ő a fiú. Én lennék túl "nyitott"?

Nagy wc-zésre nyilván ez nem vonatkozik.

Vagy valakinél az is belefér?


Ti hogy vagytok ezzel?



2021. jan. 28. 02:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem zavar,hiszen együtt vagyunk már jó ideje.

22F és 25N

2021. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11%

Nem bírjátok ki azt a 2 percet amig pisiltek vagy parotok bmeg, hogy ne legyetek egy helységben??


Nem értem, hogy a mai emberekben ennyi sincs, mindegy mióta vagytok együtt, mennyire szeretitek egymsst, nem sz@runk,hugyozunk a szerelmünk orra alá. Ez annyira egyértelmű.


A fürdőszoba egy privát hely, a wcn amit csinalsz csak rád tartozik. A közös fürdő más, de.. Áh mindegy.

2021. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%

15 és társai: ne legyetek már ennyire túlérzékenyek. Nem csinál senki a párja orra alá, a párja önként megy oda beszélgetni vagy mást ténykedni. Más orra alá akkor csinálnánk, ha a retyó a nappaliban lenne a sarokban, de nem putriban élünk, hanem egy átlagos lakásban.

Szánalmas, hogy egyesek egy "komoly" kapcsolatban fingani sem mernek. Sajnállak titeket, szar lehet, hogy ennyire meg kell magatokat játszani kapcsolat címszó alatt. Gondolom kulázni is csak úgy mertek, hogy kipárnáztátok neki a helyet, hogy ne csobbanjon túl nagyot, hiszen az sértő lenne a párotokra nézve. Na ez a szánalmas...


Aztán az ilyenek azok, akik meg szexben össze-vissza gusztustalankodnak meg folyatják egymásra/egymásba az ondót, de az ugye nem számít, csak az, hogy valaki dumál-e a retyón ülve hozzád, miközben te fogat mosol...

2021. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
63%

#16

😃

2021. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%

#16 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Maximálisan egyetértek.


Gondolom kulázni is csak úgy mertek, hogy kipárnáztátok neki a helyet, hogy ne csobbanjon túl nagyot?


Én nem azért párnázom ki,csak kellemetlen érzés mikor le esik aztán olyat csobban hogy a fenekem is vízes lesz,ez nekem kellemetlen érzés ezért párnázok meg csak. 😉

2021. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
71%

Jaj utálom én is a csobbanós wcket, de a múltkor mikor néztem, a polcos wc vagy kétszer annyiba kerül! Agyam eldobom.


Kérdező, amúgy teljesen alap, a reggeli készülődést nagyon felgyorsítja ha nem kell egymásra várni a fürdőszobahasználattal.

2021. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavar, de szándékosan nem pisilünk egymás előtt, főleg mióta két WC van a házban. Viszont volt már olyan szükséghelyzet, amikor előtte keleltt pisilnem, sőt, tampont is cserélnem egy kirándulás alkalmával.
2021. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha meglátom, de azért hagyjuk már egymást pisilni. Majd bemegyek ha kijött, és ő is varjon meg engem.
2021. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, szerintem a férjemet is. Szerencsére külön van a klotyó, és külön a fürdőszoba.
2021. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
22%
6 evesen meg izgalmas :-) aztan meghaladjuk VV szintjet
2021. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!