Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is azért kelt fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is azért kelt fel hogy ne legyen reggeli szex?

Figyelt kérdés
A barátnőm 4-kor kelt, mert elvileg be akarta fejezni a tanulást még a munkanapja előtt. Mikor én felébredtem már pizsiben ült az ebédlőasztalnál, iszogatta a reggeli zöldteáját és tanult. Tudni kell hogy a zöldtea után már soha nem lehet szexelni, mert attól pisilnie kell elvileg. Este azt mondta fáradt, erre reggel is van kifogása a szex ellen. Szerintem az a tanulnivaló kibírta volna estéig és összebújhattunk volna reggel...

2021. febr. 4. 06:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
98%
Akkor valamit te csinálsz szarul. A másik, meg hogy ha ennyire "macera" neked kinyalni a barátnőd, akkor már rég nincs miről beszélni. Minden nap eddig orálisan kielégített, most három napja nem. Ennyire nem veszed magad észre?Szerintem nézz kicsit magadba... Ne csodálkozz ha dobni fog.
2021. febr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

Vagy troll vagy, annyira egyértelműen le is írod, hogy kizárólag te vagy a hibàs, vagy ha még nem sikerült rájönnöd, akkor most közlöm, hogy örülj, hogy MÉG van barátnőd, mert ezért már bármelyik normális nő kivágott volna, hogy a lábad nem éri a földet, nem trükközget, hogy ne kelljen veled lennie.

Én már hajítottam ki pasit az éjszaka közepén, mert elvárta, hogy èn csináljam neki, viszonozni pedig nem akarta. Te is ezt érdemled.

2021. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
Hát azon a macerán nevettem, nő létemre. Te csak egy troll vagy.
2021. febr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%

#10: "tudod mekkora macera van vele?"

Jajjj... :D Ecsém, "tudod mekkora" király érzés amikor elélvez a barátnő? Ahhh, leírhatatlanul király! Sosem éreztem macerásnak. :)


Egyébként erről az elszólásról ez jutott eszembe, egyik kedvenc sorozatom btw: [link]

(1:34) :D

2021. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát hajnalok hajnalán nekem se lenne kedvem azért gyorsan meglovagolni, hogy neked jó legyen... nyilván kamu, hogy van orgazmusa egyébként...
2021. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik köztetek a szexualitás, zöld tea csak kifogás. Legközelebb próbáld meg jobban odatenni magad, hogy igényelje a több együttlétet.
2021. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
96%
Khm... szerintem téged hamarosan ott fognak hagyni, kérdező... egyébként abszolút megérdemelten.
2021. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
96%

Fuuu tee... nem csak önző vagy, hanem buta és gyerekes is. Ez így látatlanban is lejön.

A barátnőd tanul, valószínű stresszel, fáradt, szerinted ilyenkor kinek van kedve házi csicskást játszani? Elmondom, senkinek, főleg, ha a másik fél ennyire rongynak nézi.

2021. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%

Aztabüdöséletbe, összeteszem a két kezem, hogy későn kezdtem a szexet, nem akadtam össze ilyen egybitessel, akinek az a fontos, hogy ő kielégüljön legalább egyszer minden nap :D

Elmondom neked, hogy 40 vagyok és ha nekem nincs orgazmusom 10-ből 1x akkor a pasim rosszul érzi magát. Minden aktus alatt legalább 2x Ő igényli, hogy én élvezzek el. Te meg azért nyafizol, hogy ma nem volt reggeli lovaglás ami csak neked jó...

Valami nincs rendben nálatok szex téren, nem?

2021. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
92%
Az biztos, hogy a szexért már nincs veled...
2021. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!