Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is azért kelt fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is azért kelt fel hogy ne legyen reggeli szex?

Figyelt kérdés
A barátnőm 4-kor kelt, mert elvileg be akarta fejezni a tanulást még a munkanapja előtt. Mikor én felébredtem már pizsiben ült az ebédlőasztalnál, iszogatta a reggeli zöldteáját és tanult. Tudni kell hogy a zöldtea után már soha nem lehet szexelni, mert attól pisilnie kell elvileg. Este azt mondta fáradt, erre reggel is van kifogása a szex ellen. Szerintem az a tanulnivaló kibírta volna estéig és összebújhattunk volna reggel...

2021. febr. 4. 06:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, nem csodálom, hogy a tanulást választja a veled való szex helyett.
2021. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom hogy te vagy e a nagyobb idióta vagy a nőd
2021. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
69%
ne etessétek a trollt
2021. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
83%
Troll
2021. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

"Zoldtea utan nem lehet szexelni"😂😂😂

Es meg hogy az egyetemistak komolyak😂

2021. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nagyon szanalmas, tuti valami prokovativ kamu kerdes, nem akarom elhinni, hogy leteznek ennyire onzo es buta emberek, mint te, kerdezo.
2021. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja van orgazmusa". Jha. Csak az a bibi, hogy azt neked is érezned/tudnod kellene.


Meg bocs a nyers stílusért, de egy idő után baromi terhes lesz egy olyan pasi, akinek 0-24 a szex körül forog a világa és csak a farkára tud gondolni. Ráadásul annyira paranoiás vagy, hogy eszedbe sem jut, hogy a nyomorult tanulni kel fel korán, nem azért, hogy ne kelljen szexelnie.

2021. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak néha megy el a csajod (vagy ezt is csak hazudja), akkor miért akarna szexelni veled?
2021. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg semmi kedve veled szexelni. Ha szexet vagy szopást akarsz, akkor tegyél azért, hogy ő is évlezze, mert így csak egy napi kellemtlen feladat ez neki, amit le kell tudni, mint pl a mosogatás. Tehát vagy nyald ki te is, és figyelj rá jobban szex közben, vagy engedd el, és használd a kezed.
2021. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem megcsal és azért nem akar téged elintézni. Amúgy kinek lenne kedve ezt mindig egyoldalúan csinálni?
2021. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!