Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg mindent el kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindent el kéne fogadni ami a párommal együtt jár? Akkor is ha úgy változott meg, hogy szexuálisan már nem vonzó a számomra?

Figyelt kérdés

Adott az, hogy 2011-ben jöttem össze a párommal. Elég jó pasi volt, helyes arc, jól öltözött volt, a teste is jó volt (pont az ideálom).

Mostanra teljesen megváltozott. 25kg-ot hízott, egyáltalán nem tetszik ez nekem, de elfogadom még, mert szeretem. Viszont igénytelen is lett...öltözködésére semmit sem ad, főleg az utóbbi 1-2 évben. Szörnyű. És az új mániája, hogy szakállat növeszt. Ez az egy amit nem tudok tlerálni. Gyűlölöm a szakállat és meg is mondtam neki, de tojik a véleményemre.

Nem az a baj, hogy öregszünk, mert nyilván én is szebb voltam 10 évvel ezelőtt, de figyelek magamra. Ezt tőle cserébe is elvárnám. Szültem egy gyyereket is, mégis vékony maradtam. Igényes is vagyok. És még ő szól meg amiért reggelente 5 percnél többet készülődök. Nem fogok emiatt szakítani vele, mert pitiáner indok lenne, de kvára zavar. Minden férfi ilyen lesz 30 felett? anyám szerint az összes elhagyja magát.

29 vagyok, ő 33


2021. febr. 11. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Nekem tiz kilonal lenne a lelektani hatar. Nem, meg hatvan evesen sem kell magat valakinek eleresztenie, de igy plane. Ez az ember nem az az ember.

Mondjuk mikor egy ferfi kifogasolja ugyanezt, akkor jon az asszonykorus, hogy micsoda szemet alak.

N

2021. febr. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát nem mind. A férjem 45 éves, szerintem egyre jobban néz ki. Mindig is nagydarab volt, én imádom az ilyen típust, nem hájasan nagydarab, hanem széles vállú-magas. Mostanában nézegettünk régi képeket, hogy nem tudunk sehova utazni és ledöbbentem, mennyivel jobb pasi lett. Pedig akkor is odavoltam érte. Mi is 11 éve vagyunk együtt, sokkal sármosabb az arca, jobb a haja, az öltözködése és a hasából csomót leadott. Mások is mondták neki, mennyivel jobban néz ki. Én is vékonyabb vagyok, mint amikor összejöttünk, csinosabban öltözöm és sokkal jobb a hajam. (Ugyanaz a fodrászunk). Mi egyértelműen előnyünkre változtunk, külső szemmel is, de hogy miért, azt nem tudom. Csak így alakult. Viszont tudomásul kell venni, hogy mindenki öregszik, a test változik és egy hosszú kapcsolatban mindenki változik. Én ennek tudatában várom a következő évtizedeket. Szerintem sokan híznak idővel, a korral könnyebben jönnek a kilók, több a munka, stressz, az ember kevesebbet mozog, úgyhogy pár kiló szerintem belefér. De ő nagyon sokat hízott. Nincs valami egészségi oka? Pajzsmirigye rendben? Az magyarázná, miért nincs motivációja adni magára. Esetleg lehet enyhe depresszió, munkahelyi gondok? Nem nyomasztja valami? A szakáll meg..Hát nehéz ügy. Ha neked abszolút nem fér bele, de ő ragaszkodik hozzá..nem tudom, mi a kompromisszum. Én nemrég vágattam 25 cm-t a hajamból. Mikor a férjem megismert, rövid hajam volt, de megnövesztettem, és az neki nagyon tetszett. Én meguntam, plusz nagyon töredezett, nem volt szép. Mondtam, hogy levágatom ekkorára. Ő mondta, hogy azt csinálok a hajammal, amit szeretnék, de neki jobban tetszik a hosszú. Én meg úgy voltam vele, az én hajam, levágattam. Most azt mondja, jól tettem, mert így sokkal dúsabbnak és egészségesnek hat, jobban áll, mint a hosszú. Nem volt baja a röviddel sem elöljáróban, nekem meg ahhoz volt kedvem, így levágattam. Egyszer kitaláltam, hogy keszíttetek tetoválást. Nem valami jelentés miatt, csak dekorációnak. Nem voltam benne teljesen biztos, hogy ezt akarom, de megfordult a fejemben.Erre az egyre mondta azt eddig, hogy na azt ő undorítónak tartja, nem bírja a tetovált nőket. És szerinte nem is az én világom. De ha akarom, nyilván nem szól bele. Visszatértem rá többször és végül nem éreztem késztetést, hogy legyen. Dekorációs céllal nem biztos, hogy csináltattam volna, ha tudom, hogy utálja. Ha valami speciális, mély jelentéssel bíró dolog lett volna, talán egy kevésbé feltűnő helyre varrattam volna, de ha nagyon fontos lett volna, megcsináltattam volna. Szerintem próbáljatok egyezségre jutni a szakállal. Érdemes lenne beszélgetni róla, mi állhat a nagy változások mögött, biztos van valami oka.
2021. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent elfogadni, ezt csak a nulla önbizalmú szorongó emberek nyomatják.

Normál esetben az embernek fontos, hogy vonzónak találja a párját, és fontos, hogy vonzó legyen a párja számára. Nyugodtan üljetek le beszélgetni, hogy nagyon szereted meg tök jó vele, de nem lelki létezők, hanem hús-vér emberek vagyunk: a külső is számít, és az utóbbi időben nagyon sokat változott ilyen téren. És úgy látod, ez nagyon nincs jó hatással a benned ébredő vonzalomra, és ez így hosszú távon nagyon nem lesz jó sem neki sem neked. Úgyhogy nagyon reméled, hogy sikerül rájönni, mi az oka, és találni valami megoldást, ami számára is és számodra is megfelelő, mert tényleg szeretnéd, hogy boldogok legyetek együtt.

2021. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell elfogadni semmit ezt te döntöd el.

Én pl. imádom a szőrös faszikat az exem nem volt az, nem szerette a szakállt magán de egyszer probált növeszteni a kedvemért.

En szerettem mindenhogy amíg ki nem derült hogy nem passzol a jellemünk és akkor dobtam is a faszba hiába volt jól öltözött meg mittudom en mi.

Szerintem az hogy hogy öltözik meg milyen a hajviselete inszignifikáns f*szság, ez nem olyasmi amin az ember "túlteszi magát", hanem leszarja jó esetben.

De ott van pl. Sóher Norbi akinek lelankad a léc ha valakinek "döng a lépte" :D szóval nem vagy egyedül es a szíved a helyén van, csak van egy eseted amitől valamiert nehez elszakadnod.

2021. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hagyja el magat minden ferfi! En bele vagyok zugva valakibe, aki 49 eves, annyi, mint en. Megorulok erte... Nős.
2022. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!