Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha együtt vagyok valakivel, de szexuálisan nem vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
Ez azt takarja, hogy nagyon szeretek vele lenni, beszélgetni vele, de azt nem tudom egyáltalán elképzelni, hogy mi ketten lefeküdjünk egymással. Ilyenkor mi a teendő? Nagyon bizonytalanná tesz ez.

2020. ápr. 9. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy barátság és kész. Ne legyél vele párkapcsolatban, mert magadat is becsapod és őt is.
2020. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De szeretem őt.
2020. ápr. 9. 10:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, mint barátot. Ne hazudj magadnak se.
2020. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Miért vagy vele és mióta? Indulhat úgy egy kapcsolat hogy a testi vonzalom helyett érzelmileg kezdesz vonzódni hozzá aztán később kialakul de ha hosszú időn keresztűl nem jön elő ez a vágy az probléma. 40/F.
2020. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már 5 hónapja vagyunk együtt a párommal. Nem zavarja, hogy meg nem volt testi kapcsolat, de nem tudja, hogy emiatt.
2020. ápr. 9. 10:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeretheted, de nem szerelemmel. Ha szerelemmel szeretsz valakit ahhoz vonzódsz szexuálisan is. Kivéve ha aszexuális vagy, de ezt csak tudod, gondolom nem az első kapcsolatod.


Ne áltasd se magad, se Őt, mondd el Neki,hogy mit érzel. Egyébként is kell erről beszélnetek, örökké nem lehettek egy méter távolságban, és észre fogj venni ha nem vonzódsz Hozzá.

2020. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van. Igen, nem az első kapcsolatom, csak vele van sajnos ilyen probléma, eddig nem volt ilyen. Köszönöm a tanácsot!
2020. ápr. 9. 10:42
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Hehe, amúgy ez annyira tipikus sztori.

Ha egy nő akar egy pasit, nem vár hónapokat, hanem már kb első nap lefekszik vele.

A hülyegyerek még most elhiszi, hogy mekkora ász, mert ő nem sietteti a dolgokat.

2020. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Rockarc ***** válasza:
67%

Az ember az anyukajat is szereti. Meg a kutyajat. Meg a plussmackojat. Megis tok mas mindegyik. Szeretheted ot is. De ettol nem lesz parkapcsolat, hiaba csinaltok ugy. Nem tekintesz ra ferfikent, voltakeppen egy baratnod van csak ferfi testben. Lelki tars? A lenyeg, hogy mondd el neki, mert a sajat idodet rabolhatod, de az ove feletti rendelkezest azt rabiznam.


44F

2020. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a fiúval is van valami probléma, az nem normális dolog, hogy két egészséges fiatal szereti egymást és nem akarnak szeretkezni! Ebben a korban erről szól az élet, szeretni, szerrtkezni!
2020. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!