Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet hosszútávon szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszútávon szex nélkül két (nem aszexuális) ember között a kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 hete voltunk kb együtt a párommal utoljára, akkor is annyi volt, hogy kézzel izgatott, én pedig inkább úgy tettem, mintha jó lenne, mert fájt már.

Neki inkább volt ez egy letudandó feladat, mint élvezet, így muszáj voltam elszabadulni a kezei közül valahogy...


Neku elvileg nincs úgy igénye q szexre, nekem lenne, de inkább ráhagyom, nem akarom kierőszakolni tőle.


2021. febr. 18. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nincs. A szex elég fontos egy kapcsolatban és látod nálatok nincs meg az összhang. Soha nem leszel boldog mellette így.
2021. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sztem ti egyutt szenvedtek :)
2021. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Barnabas333 ***** válasza:
7éve így élek. Mondjuk nem mondom, hogy örülök neki. Munka, gyerek nevelés a párommal, meg nem érünk egymáshoz... De egyébként elvagyunk. 43f és szerintem 2-3 gyerek után sokan így vannak. De fiatalon, gyerek nélkül nem élnék így az tuti, keresnék tovább...
2021. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Akkor ez mitől párkapcsolat?

A szex az nem csak a genitáliák kényszerű izgatása...

Nincs köztetek érdeklődés, feszültség, izgalom? Akkor ez nem párkapcsolat, de hát akkor mi ez?

2021. febr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Leginkább egy baráti viszonynak érzem.

Persze duzzog, ha elmegyek valakivel a városba, ha nem kap puszit vagy ha kerülöm kicsit a társaságát, de 8 hónapja vagyunk még csak együtt. Szerintem nem normális, ha hetekig nincs szex, de a múltra hivatkozik egyben. Meg egy-egy kérdésem is kiakasztja annyira, hogy napokig azon kattog.

2021. febr. 19. 06:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nyugodtan szakits, ezert nem lesz kar
2021. febr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyoldalú kapcsolat az, ahol az egyik többet akar, mint a másik. Nincs jövője. Hacsak egymásba nem szerettek, és közelítőleg egyforma lesz a vonzódás, az igény az együttlétre. (és a szexre is).

Gondolkodj el rajta, hogy nem csak pótlékok vagytok-e egymásnak, amíg nincs olyan, akit igazán szerettek. Akivel éjjel nappal együtt lennétek, akinek a hiánya már szinte fáj, egyformán, mindkét részről.

2021. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mukodhet, mar most nem mukodik. Ebben komolyan mi a jo, amiert eroltetni kell?
2021. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már mondtam azt én is neki, hogy szakítani akarok, de akkor jön a sírás, hogy szeret stb ...
2021. febr. 19. 12:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akarsz, szakíts. Ez a te döntésed. Csak azért benne maradnál a szarban, mert a másik sír? Nem igazán értelek, felnőtt ember vagy, nem?
2021. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!