Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet ez hosszútávon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez hosszútávon?

Figyelt kérdés

A párom sokszor nem olyan vidám. Engem ez néha zavar, mert én pedig olyan jókedvű, sokat mosolygós nő vagyok.

Annyira nem szeretem, amikor olyan búval bélelt. Sokszor apróságokon felkapja a vizet...


2018. febr. 10. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha azt mondom, nem, szakítasz?
2018. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem. Csak érdeklődöm. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi... -.-"
2018. febr. 10. 23:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor működhet. Ha nem jó, akkor működni sem fog.
2018. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Volt nekem hasonló csajom


Az ilyen ember állandóan lehúz


És persze az ezzel kapcsolatos bosszankodások


Nekem elég volt, fél évet bírtam aztán léptem

2018. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Én is olyan vagyok, mint te. :)

Tapasztalatból mondom, hogy szerintem hosszútávon nem működik. Volt egy exem, aki állandóan ilyen volt, nagyon nehéz volt felviditani, és egy idő után belefáradtam. Rá kellett jönnöm, hogy nem tudok a szöges ellentétemmel együtt lenni, mert lehúz.

Ő egy negatív, introvertált férfi volt, én pedig egy pozitív, extrovertált nő vagyok. A kettő együtt abszolút nem működött.

2018. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy hosszútávon futnak. Egy kapcsolat hosszú távon (nem) működik.
2018. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 WheneverYouWant ***** válasza:
37%

Ha egyébként jól megvagytok együtt és ezt el tudod viselni neki vagy fel tudod vidítani akkor működhet.

Van akinek olyan múltja van hogy nem fog össze vissza vigyorogni meg táncra perdülni ha meghallja az "I am Happy" számot a rádióban 12021312341245-ödjére...

2018. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Működhet, csak sokkal több energia kell hozzá részedről. Előbb-utóbb elszívja az életerődet, belefáradsz.

Az a baj, hogy az ilyen ember látásmódját nem tudod megváltoztatni, ahhoz kevés vagy. És az ilyen ember általában olyan miatt van maga alatt, amire amúgy nincs ráhatása.

2018. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is ez a helyzet, csak én vagyok a nő és általában én vagyok a búval bélelt, földhöz ragadt.

A párom mindig 20 centivel a föld fölött jár, poénkodik, vigyorog.

Én megtanultam kicsit ellazulni a társaságában, ő pedig megtanulta kezelni az én alap hangulatomat.


Nálunk az alap gondot a fáradtság okozza. Mire hazaérek már nem jut elég energiám a páromra. Neki sokkal kötetlenebb a munkaideje, sokszor letud pihenni pl. délután, vagy nem kell olyan korán kelnie, így eleinte nehezen értette meg, hogy én miért vagyok fáradt nap végén.


Mindketten engedtünk egy kicsit és nagyon jól megvagyunk. Sokszor nevetettet meg azzal, hogy kifiguráz, vagy a durcás macskánkhoz hasonlít. Nem veszi a szívére a dolgokat. :)

Ergo azt gondolom, ha jól megvagytok és ezt is helyén tudjátok kezelni, akkor nincs ezzel gond.

2018. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez van, ő ilyen.


Én hasonló emberrel bírtam kemény 1 évet együtt élni, aztán már kerestem az albit, ahová költözhetek.

Nagyon lehangoló volt, hogy midnenben csak a rosszat látja meg állandóan negatív.


Amíg randzitunk ez fel sem tűnt, de összeköltözés után már elég hamar.

2018. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!