Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell úgy főznöm, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell úgy főznöm, ahogy a párom anyja?

Figyelt kérdés
Párom megkért, hogy főzzek meg neki egy ételt. Neki is álltam úgy, ahogy én anyukámtól tanultam, de odajött, hogy szerinte ezt nem így kell, az anyja máshogy csinálta neki. Mondtam neki, hogy én meg így tanultam. Végül veszekedés lett belőle és ott hagytam a konyhában. Szerintetek kinek van igaza? Miért nem lehet elfogadni azt, ahogyan én főzök?
2021. febr. 21. 16:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
13%
Már az is lejött, hogy te sem vagy egy főnyeremény. Igazi egy dimenziós "büszke" nő.
2021. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a gyakorit es beszéljetek meg mit vártok a jövőben a másiktól. Mi innen úgysem tudunk érdemben segíteni.
2021. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
#21 Nem vagyok főnyeremény? Neked szerintem nem kell bizonyítanom. Másrészt meg miért kellene benyelnem, hogy valaki k*rva anyázik, mert nem úgy főzök, ahogy a meghalt anyja?
2021. febr. 21. 16:27
 24/52 anonim ***** válasza:
91%
Miert nem opcio nalatok a kommunimkacio kerdezo?
2021. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy kiderült, hogy nem főz, ott hagytam volna éhen dögleni. Miért vagy egy ilyen szarral?
2021. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
73%
dolgozz egy megbízható szakácskönyből,ami az eredeti autentikus recepteket tartalmazza. akkor megnyugodhat hogy már pedig azt az ételt úgy kell főzni. De amúgy meg minek főzöl? Én már évek óta nem főzök, hétköznap rendelek vagy munkahelyi ebéd, hétvégén meg épp ami akad, azt az időt inkább magamra szánom...
2021. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Mert nem megy, nem tudunk megbeszélni semmit. Nálunk nincs ez a leülünk az asztalhoz és nyugodtan beszélgetünk dolog. Midnig ordítozás van, sosem fogadja el amit én mondok.
2021. febr. 21. 16:40
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes lenne szakítani, ha nem tudtok megbeszélni semmit. Vagy szerinted ez normális?
2021. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
#26 Egyetértek! De párom nagyon konzervatív ilyen téren: a nőnek a konyhában a helye, meg hiába a munka, akkor is takarítani kell mindent folyamatosan. Szívem szerint nem főznék, főleg nem ezeket a klasszikus, magyar, nehéz, sokáig konyhában állós ételeket. Amíg egyedül voltam vagy rendeltem magamnak, vagy egyszerűbb, gyors ételeket főztem és bőven elvoltam. Ha hazamentem vidékre, akkor jött a pörkölt meg a töltött káposzta.
2021. febr. 21. 16:42
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha mártir vagy úgyis vele maradsz. Ha többre tartod magad mint egy ilyen felfogású pasival légy, akkor továbblépsz. ilyen egyszerű.

Főleg ha nincs gyerek, s nem vagytok házasok.

2021. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!