Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell úgy főznöm, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell úgy főznöm, ahogy a párom anyja?

Figyelt kérdés
Párom megkért, hogy főzzek meg neki egy ételt. Neki is álltam úgy, ahogy én anyukámtól tanultam, de odajött, hogy szerinte ezt nem így kell, az anyja máshogy csinálta neki. Mondtam neki, hogy én meg így tanultam. Végül veszekedés lett belőle és ott hagytam a konyhában. Szerintetek kinek van igaza? Miért nem lehet elfogadni azt, ahogyan én főzök?
2021. febr. 21. 16:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
76%
Hülye cseléd. Mást nem lehet rád mondani. Ha változtatni nem akarsz, akkor kussolj és tűrd csendben a sorsod amit magadnak választottál.
2021. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
30%
Mivel már az anyukája nem tudja neki megfőzni, azt szeretné ha te készítenéd el hasonlóan. Komolyan ennyire nehezedre esik? Én simán megfőzném neki úgy ahogy kéri, attól még én főzöm.
2021. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan annyira vagy sotet, mint a parod, vagy talan jobban, ha nem erted.
2021. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
75%

De szerintem a hapsibsem tudja, hogyan csinálta a mama.


Ha ilyen here, nem hiszem, hogy az öregasszony mellett kuktáskodott a konyhában.

2021. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
66%
* hapsi sem
2021. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként mondom: Szeretek és tudok főzni. Viszont! Ha ÉN főzök, a konyhában én vagyok a főnök, és úgy főzök, ahogy NEKEM kényelmes. :))) Ha valakinek nem jön be ahogy készül a cucc, akkor enni sem kötelező belőle. Ilyen egyszerű. Ha majd az illető főz, én sem szólok bele. Elvárom ugyanezt.
2021. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
93%

"Mivel már az anyukája nem tudja neki megfőzni, azt szeretné ha te készítenéd el hasonlóan."


De miért nem főzi meg saját magának? Nő vagyok, az én anyukám is meghalt, akkor elvárhatom, hogy a párom főzzön, mint anyum?

2021. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Magad írtad le a lényeget. Megkért arra, hogy egy ételt készíts el neki. Ennek valami oka lehetett...

Minden kajádra kiakad vagy csak arra? Az elmondottak alapján csak arra.

Miért akadt ki? Mert nem úgy készítetted el, mint az anyja...

Lényeg: szerette volna közelebb érezni magához az elhunyt anyját...

2021. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

48: Erre mondok egy érdekeset. Nagyanyám isteni finom paprikáskrumplit tudott főzni. Ezer meg egy paprikáskrumplit főztem már meg életem során, de csak EGYETLEN EGYSZER sikerült olyanra készítenem, mint amilyet ő készített. Soha többet azóta. Na, az volt a sikerélmény sikerélménye. :)))


El kell tudni fogadni, hogy nem lesz ugyanolyan mint AZ az étel... Értem, hogy visszaidézzük azt aki elment, de ebből nem lehet veszekedés, meg balhé. Ha meg meg akarja idézni a férj, akkor számára is ott a lehetőség. :))) A magam részéről inkább örülök, hálás vagyok ha valaki főz rám - nem hogy még veszekedjek az elkészítés módján az illetővel... Mert ez szerintem nagyon infantilis dolog - szép emlékek ide vagy oda.

2021. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

49: Igazad van. De a leírtak alapján egyik félnek sem erénye a kommunikáció....

Mellesleg simán elképzelhető, hogy a pasinak nincs meg a kellő konyhai ügyessége és ezért kérte meg a kérdezőt (és itt visszakanyarodtunk az előző bekezdéshez :D)

2021. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!