Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell úgy főznöm, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell úgy főznöm, ahogy a párom anyja?

Figyelt kérdés
Párom megkért, hogy főzzek meg neki egy ételt. Neki is álltam úgy, ahogy én anyukámtól tanultam, de odajött, hogy szerinte ezt nem így kell, az anyja máshogy csinálta neki. Mondtam neki, hogy én meg így tanultam. Végül veszekedés lett belőle és ott hagytam a konyhában. Szerintetek kinek van igaza? Miért nem lehet elfogadni azt, ahogyan én főzök?
2021. febr. 21. 16:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
55%
Lehet én vagyok hülye, de én még a kedvencenek a receptjet is elkertem, hogy kedveskedjek neki.. Értékelte a gesztust nagyon. Igy is lehetne ezt..
2021. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére se gyerek, se házasság, szóval így könnyebb. De amúgy a szakítás is.. egyszer mondtam, hogy tartsunk szünetet, abból is nagy vita lett.
2021. febr. 21. 16:45
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Ne vitatkozz. Mond, hogy vége, mert nem birod. S eljössz. Vagy ha tiéd a lakás, elküldöd. Nem veszekedve. Intelligensen. Nem kell lesüllyedni a szintjére. Uvöltözni akar? Uvoltozzon. Te meg maradj higgadt (meg ha fejben meg is ütnéd)
2021. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
95%
Tudod ki főzne erre a vén marhára.
2021. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Én annak főzöm meg a kedvencét, aki megfőzi az én kedvencemet. Így is lehet.
2021. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Kit érdekel, ha hisztizik? Hadd hisztizzen, de te ne tedd tönkre az életedet egy pocsék kapcsolattal.
2021. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
95%
figyelj csak, a főzés nem egy kisdolog az ember életében. Csak gondolj bele, az ember egyik legfontosabb tevékenységei között van, táplálkozás, szaporodás stb. Enni az életed összes évének minden napjában naponta többször is kell. számold csak ki, hogy ez mennyi időt vesz el az életedből a kaja kigondolásától a bevásárlásig, főzésig, eltakarításig és nem csak magadra hanem a pasidra, gyerekeidre, vendégeidre stb. Az életedből vesz el éveket, ha mindent te csinálsz ráadásul úgy hogy még bonyolítva is mert az uraságnak az úgy tetszik. És a végén még lehet meg is csal a pasi, te meg pazaroltad rá az idődet hogy mindenben a kedvére tégy. Ha nem akarsz főzni, igenis ne főzz! Mondd meg hogy ezentúl rendeljen mindenki magának és kész, hétvégén meg esetleg lehet közös főzés, de közösen találjátok ki, közösen vásároljatok, főzzetek és pakoljatok vagy felváltva szombat és vasárnap. Sajnos rohadt rossz beidegződés ez nálunk hogy a férfiaknak ki kell nyalni a seggét, főzni kell ,mert különben nem vagyunk szeretetre méltók vagy jó anyáknak valók stb. Én férjem is konzervatív, én is főztem, mostam, vasaltam az elején, nem lettem megbecsülve, sokszor meg is romlott a házassáunk, szóval már tisztán látom nem is érte meg elvállalnom ezt a mártírságot. Én már nem főzök,sőt ruháit is ő mossa, vasalja, még együtt vagyunk ennek ellenére is, még úgy is, hogy nem is szeretjük egymást csak elvagyunk mint a befőtt. Nem cserélt le újabb házias menyecskére, mert nem is tud. De ha akar, hát egészségére. Nekem meg van időm magamra, úgyhogy tojok az egészbe. Gyerekeink esznek a suliban, hétvégén meg már maguk is be tudják rakni a sütőbe a pipifasirtot meg a sültkrumplit az olaj nélküli fritőzbe....
2021. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Főzzél úgy, ahogy tudsz és akarsz. Majd megszokja.

Amúgy én a helyedben inkább dobbantanék.

2021. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tudod-e hogyan készítette el az anyja? Szerintem nem tudod. Mondd neki, hogy mivel a halott anyjától már nem kérdezheted meg, de ő mondja el a receptet, vagy mutassa be a kész ételt.

A pasi megváltozni nem fog, Te pedig szakíts, ne pazarold a fiatal éveidet.

Ffi.

2021. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
19%

Ha élne az anyja tuti a pasi fejére húznám a lábast, ha elvárná, hogy úgy főzzek, mint az anyja.

Így, hogy meghalt, nehezebb kérdés. Nem minden étkezésnél, de ha néha megkérne, akkor megfőzném úgy, ahogy vágyik rá.

2021. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!