Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi volt a párod legbántóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a párod legbántóbb tette, amit megbocsátottál neki?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmondott az anyjának egy személyes problémámat ami nekem érzékeny téma és egy nagyon nehéz teher, és amit hosszú évek óta próbálok kezelni azóta is, amihez amúgy semmi köze, a férjemmel pedig azért osztottam meg, mert megbíztam benne:(. És emiatt a dolog miatt az anyja lehordott engem és kioktatott a fél családom előtt.

Én ezt elég nehezen dolgoztam fel, és ezek után bizony sajnos van olyan dolog ami túl személyes számomra, így nem is mondtam/ mondom el neki, mert valahol még mindig eszembe jut, hogy azt is elpletykálja, én pedig nagyon szégyellem, így nem kockáztatok.

2021. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amikor azt mondta az ismerőseinek: "nem szép, de nekem jó lesz"

Egy másik alkalommal az egyik csajról, aki leszopta írta, hogy "szopott mint az állat" és nem értette, hogy mi a bajom.

Egyszer elmentem külföldre egy koncertre, ahol ott is aludtam egy éjszakát, ő pedig áthívta hozzánk a haverjait mindenféle megbeszélés nélkül, csináltak kaját és ittak, kész disznóólat hagytak itt mire másnap hazaértem... És akkor sem értette, hogy mi a problémám.

Államvizsgára elkísért, mert messze volt az iskola, és ott akart közben hagyni, hogy neki más dolga van, és majd menjek haza vonattal... Pont leszarta, hogy államvizsgám volt aznap és mekkora stresszel járt.

Az anyukám egyszer megkérte, hogy vigyük el Pestre egy szemészhez, majd hazafele nagy dugóba kerültünk. Anya elkezdett "pánikolni", mert emberek futkostak át meg kanyarodtak ki elénk random az autók és párszor szólt, hogy vigyázzon, jaj, meg hasonlók, amire mondta neki, hogy vagy abbahagyja, vagy kirakja az autóból és mehet haza busszal. Szegény anya egész hazáig sírt... Pedig csak jót akart, de tudom, belebeszélni a vezetésbe is hát, nem etikus.

2021. febr. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és amikor érettségiztem belépett a facebookomba és átolvasta az összes üzenetemet (egy leütött billentyű megjegyzővel megszerezte a jelszavam, azelőtt egy 4-5 hónappal jöttünk össze, gondolom kitervelte). Kaptam is róla az sms-t még az érettségi kezdete előtt, hogy belépett... De persze nem talált semmit.
2021. febr. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%
Éjszaka szétfingotta a szobát
2021. febr. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csalt a munkatársammal
2021. febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!