Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen GYES alatt végig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen GYES alatt végig otthon maradni a kicsivel? Próbáljam rávenni a férjem, hogy engedjen dolgozni?

Figyelt kérdés

Hamarosan szülni fogok, nagyon várom már, de az otthonmaradásról vegyes véleményeket hallok. Férjemnek nem gond, hogy barátnőimmel, ismerősökkel találkozzak, még abban is partner, hogy elmenjek velük néha majd pár napra felfrissülni, addig ő szabin otthon marad a kicsivel.

Viszont nagyon nem akarja, hogy dolgozzak, mert szerinte a kicsi mellett a helyem érzelmi szempontok miatt elsősorban (anya-gyerek kötődés). Én csak attól félek, hogy a szakmai tudásom - könyvelő vagyok - elavul ennyi idő alatt, de ezt lehet szerinte itthoni képzéssel, online tanfolyamokkal szinten tartani.

Kinek hogy sikerült a visszailleszkedés ennyi idő után, aki otthon is maradt? Hogy bírta az otthonlétet?



2021. márc. 10. 12:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
GYES-en már nem maradnék otthon. A CSED, GYED szerintem rendben. 2 éves koráig annyira pici az a gyerek, hogy egyrészt rossz érzés lemaradni a fejlődéséről, másrészt nem szívesen bíznám másra. Még anyagilag is el lehet lenni valahogy. A harmadik év anyagi szempontból már katasztrófa, ha nem érkezik a tesó, a gyereknek pedig szerintem előnyös, ha szép lassan közösségbe szokik. Anyának is jobb, ha visszarázódnak mindannyian lassan a szürke hétköznapokba.
2021. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
fejezzétek már be
2021. márc. 13. 19:13
 13/17 anonim ***** válasza:

A mi k anyánkat hogy válaszolni mertünk a kérdésedre:D

Tudod mit, menj csak vissza, legalább kevesebbet irritálod a férjedet.

2021. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ennyi hülye választ mint itt még soha nem kaptam!!! Színvonal...
2021. márc. 14. 19:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Te vagy már az okos 🤓
2021. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Törölve lett komment mert nem értem így a kiakadást 😅
2021. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem lett törölve semmi csak nem tetszik neki hogy kérdezte a véleményünket és nem egyezik az övével.

Még meg se szült de már azon gondolkozik hogy pattanjon le a kisbabától... ez nem gáz?? De.

2021. ápr. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!