Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit nyomkodja otthon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit nyomkodja otthon a mobilt a párotok?

Figyelt kérdés

Az enyém egész este tv és (kaja közben is néha-amire baromi ideges vagyok).

Napkozben nemnagyon tudja sokat nyomkodni.

Este hazajon félóra és biztos ott a mobil a kezében.

Mindegy h lenne helyette más is amit meg kellene csinálni(pl 5napja nem képes eltenni a ruháit amit ősszehajtogattam neki )- ha szólok akkor nincs rá időm, arra ami 5perc nincs, de telózni minden nap van több órája.. 34f


2021. márc. 12. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért vagy vele, ha még a ruháit is neked kell összehajtogatni, férfi létedre? Az én párom csak játszani szokott a telefonján, nagyon max napi 1 órát, szerencsére nem az a telón függő típus, ahogy én sem. Ettől függetlenül a házimunkát megcsináljuk mindketten, ha meg pihenni vagy lustálkodni akarunk, akkor azt tesszük, akár telefonnal, akár anélkül. Ha ennyire idegesít, mondd meg neki, vagy szakíts vele.
2021. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem napi 8 óra megvan neki nettóban. Igazából amikor nem foglalkozik konkrétan semmivel, felmarad mondjuk 20 másodperce, akkor máris a telefonját nyomkodja. fb messenger 10 ismerős, szimultánba megy beszélgetés a büdös negy semmiről. Én már ultimátumot adtam neki, valószínűleg napokon belül szakítok vele. Egyszerűen agyrém amikor egy 28 éves ember online függő. Ez egy betegség, sajnos a körülötte élőket mérgezi a legjobban. Nem tud enni rendesen, nem lehet vele beszélgetni, vezetés közben is a fél szeme a képernyőt kémleli, vezetés közben is írogat. Ha csak sétálunk, akkor annak 50%-ban megint a telefonját nyomogatja. Sajnos rájöttem hogy egy töketlen, tehetetlen pasi a párom, számomra teljesen kiábrándító. A lakásban, vagyis inkább a való életben képtelen bármit is megcsinálni, semmihez sem ért. Nonszensz, nálam innentől kezdve alap tétel lesz, hogy a következő párom a valóságban éljen, ne pedig egy ilyen beteg online virtuális térben. Köszi a kérdést egyébként, jól esett kiírni magamból. 27/n
2021. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem védeni akarom azokat, akik állandóan a telefonon lógnak, de azért azt is tegyük hozzá, hogy a normál élet most rendesen le lett korlátozva és sok esetben csak a virtuális tér marad (vagy a telefonbeszélgetés).
2021. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Napi 1-2 percet összesen, néha megnyomja hogy megnézze nem hívta-e valaki, de ennyi.

27N (ő 27F)

2021. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem ez miatt nyomkodják. Meg mi az a virtuális tér? Egy életet le lehet élni úgy, hogy azt hiszi hogy ő valamit elért, holott a valóságban meg inkább egy senki. A valóság ami létezik, a virtuális világ meg husss, elillan. Aki melletted áll a valóságban az ott is van, aki meg csak írogat, az meg csak a fejedben képződik le. Sajnos tudom, a világ ebbe az irányba tart, de én nem vagyok emiatt elkeseredve. Nekem ez rengeteg pénzt hoz, ugyanis már komplett generációk képtelenek akár arra, hogy egy szöget bele üssenek a falba. Ezt nem bántásként írtam, ezt tapasztalom. Mondhatni tények. Életképtelen tömegek akarnak úgy érvényesülni, hogy gyakorlatilag semmihez sem értenek. Persze biztosra veszem, hogy 150 karakter/perc sebességgel tudnak pötyögni, hogy 3 nyelvet beszélbek folyékonyan, de a logikus, kritikus gondolkodás, a túlélő képesség hiányzik belőlük. Sajnos a családomban is van nem egy, nem kettő ilyen fiatal. Ha nem mondják meg nekik mit csináljanak, kb. szobanövény szinten állnak, holott az egyik ME-et végzett mérnök(papíron, mert alapvető műszaki szemlélete sincs), a másik KÖZGÁZ-t végzett, de elképzelése sincs mit is kezdjen magával. Aztán van egy tanár is a családban, de esze ágában sincs a szakmájában dolgozni, viszont ötlete sincs hogyan tovább. Ja, annyi most az ötlete, hogy webshoppot csinál, és kínából fillérekért rendel, majd több ezer Ft-ért elad. Én mondtam neki, hogy minden 3-ik ember ezt akarja csinálni, sok sikert hozzá. Persze mindegyiknek mondtam, hogy jöjjön hozzám dolgozni, mellettem kitanulhatják a szakmát, de nem. Kezdő fizetésnek nettó 500 alatt fel sem kellnek. Ezt is ők mondták. Én is mérnök vagyok, van egy elég komoly műhelyem, ahol a tervezést és a kivitelezést is saját kézben tartom. Én nem tudok senkit sem megmenteni önmagától.
2021. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

#4 vagyok

Ja igen, meg néha használja a számológépet, mértékegységátváltót, ilyesmiket rajta.

2021. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Elég nagyra vagy a mérnöki végzettségeddel ahhoz képest, hogy egyetlen mondatot sem tudtál helyesen leírni. Elhiszem, hogy büszke vagy arra, amit elértél, de ne általánosíts már kérlek, nem minden fiatal olyan életképtelen, mint amilyennek leírod őket!
2021. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem elég sokat nyomkodja. Nem játszik rajta, hanem e-mailezget. Elég munkamániás, mellette egy kis vállalkozása is van, szóval annak az ügyeit csak este tudja intézni. Engem is idegesített, amikor kaja közben nyomkodta, így azt elértem már, hogy legalább akkor leteszi. Akkor is ilyen volt, amikor megismertem, szóval tudtam, kihez megyek hozzá.
2021. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom is elég függője volt anno, de amúgy hála égnek mostanra már szépen leszokott. Kajálás és sétálás, beszélés közben sosem nyomkodta, szóval ebből nem volt gond, ellenben ha pl. barátokkal összejöttünk ott 10 percenként a kezébe vette, mintha kb szorongana beszélgetni helyette, pedig az ő barátai is. Vagy mikor szülőket látogatunk, ott is mindig nyomkodta. Baromi idegesítő volt, én szépen megkértem és szerencsére nem volt ebből veszekedés, megértette, visszább vett sokkal. Nem szeretném irányítani, megszabni neki a dolgokat, de szerintem tiszteletlenség társaságban nyomkodni.


Mostanra kb az a felállás van, hogy hazaérünk melóból, ott mindketten kinyomkodjuk magunkat mert nem olyan sűrű a munkánk, aztán itthon beszélgetünk, vacsizunk, filmezünk, és max ezek között pár percre a kezünkbe vesszük, ha olyan van. De attól tuti falra másznék, ha órák mennének el erre...

2021. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem sokat illetve nem megy semmi rovásáa és ez fontos. Játszani szokott reggel este kicsit meg ha úgy adódik napközben. Irogatni trecselni ő senkivel. A hobbijából adódoan van még egy másfajta játék amit csapatban csinálnak és a temahoz kapcsolódóan csetelnek. Vszínű én többet nyomom :-D de ha egyutt vagyunk akkor soha.
2021. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!