Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogod van tudni a párod múltját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogod van tudni a párod múltját?

Figyelt kérdés

Nálatok hosszú kapcsolatban előkerült a múlt? A párom hazudott nekem, ével óta beszélget régi lány ismerőseivel (3-mal), akikről csak most mondta el, hogy igazából régen barátok voltak extrákkal, egyel pedig majdnem jártak is (aztán mégsem), de jóban maradtak.

Jogom van megkérdezni, hogy mondja el rajtuk kívül hány lányra számíthatok még?



2021. márc. 22. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Végülis előtted volt.

Mindenkinek van múltja, amire nem feltétlenül "büszke."

Szerintem nem érdemes

2021. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül,mivel én is sokat változtam más voltam 20 évvel ezelőtt.
2021. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben, hogy még most is tartja velük a kapcsolatot, szerintem jobb tudni.
2021. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
3-es válaszolóval értek egyet. Mivel a jelenjében is benne vannak ezek a lányok (kérdés miért) ezért jogod van Róluk tudni. + minden olyanról ami érinthet a jelenben,esetleg nagy jelentőséggel bírt a múltjában.
2021. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
"Jogod" nincs, de szerintem jó tudni. Azzal meg nem értek egyet, hogy mindenkinek van valami, amire nem büszke. Nekem pl. nincs.
2021. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én elmeséltem neki mindent. Tudunk erről beszélni, mindenben megértő volt és abszolút nem is váltott ki belőle semmit. Ő viszont abszolút nem mondott igazat, és jelenleg barátként vannak jóban ezekkel az emberekkel. Azt érzem, hogy nincs “jogom” “”kérdőre vonni””, tehát nem rám tartozik. Viszont engem, pedig őszintén érdekelne.
2021. márc. 22. 10:00
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút. Egy barátnőm válás közben tudta meg, hogy a férje büntetett előéletű. Elég meredek dolgokban volt benne a pasi. Az adósságai házassáh közben derültek ki, amiket aztán a feleség fizetett ki. Azért ezeket illett volna házasságkötés előtt tisztázni.

Az, hogy előtted hány szexuális partnere volt a párodnak, jelentéktelen apróság. Mielőtt szexeltek, menjetek el szűrővizsgálatra, mert az a lényeg, hogy egészségesek legyetek.

2021. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Természetesen szerintem bárkinek joga van eltitkolni / megtartani magának a múltját, de akkor nem értem, miért etet másokat azzal, hogy bizalom&szeretet, párkapcsolat stb... egy ilyen kapcsolatban alap lenne, hogy ismerjük egymást.

2021. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék miről beszélget még mindig Velük...

Engem pl ez zavarna. Az nem érdekel,hogy hány futó kapcsolata volt a páromnak, a jelentősebbek viszont igen, sőt az is, ha valami rendkívüli, nagyobb jelentőséggel bíró történt a magánéletében.

Ha csak barátság extrákkal volt, vagy majdnem jártak, akkor miért tartja még mindig Velük a kapcsolatot?

Nem vagyok féltékeny típus, de ez zavarna.

2021. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném megkérdezni, csak kiváncsi voltam mások hogy látják: van e köze a párodnak a múltadhoz vagy nincs.
2021. márc. 22. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!