Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem barátnőm múltját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem barátnőm múltját?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, barátnőm 21. 7 hónapja vagyunk együtt. Elég érdekes múltja van neki. Volt egy barátja közel 3 évig. Majd szetmentek. Aztán utána volt 2 sráccal, mind a kettővel 3x lefekudt, de semmi érzelem nélkül,csak úgy. Illetve pár fiú haverjaval is sokat smarolgatott. 7 hónap alatt rengeteg vita volt ebből. Engem nagyon bánt ez a dolog, minden hétvégén kB felhozom hogy bant. 1 hónapja az összes fiú haverjat letiltotta, meg mindenkit akihez köz volt. Szoba sem akar állni velük, utalja őket. Mindig ezt mondja amikor felhozom : "Nyugi, szingli voltam, nem volt senkim, és téged sem ismertelek még, szóval akkor miért cirkuszolsz?"


A 7 hónap alatt egyszer sem csalt meg, megcsak rá se nézett mas fiúkra, facebookon se jelöl vissza senkit. Mocskos módon szeret, mindig a kedvemben akár járni, mindent megtesz értem. Volt hogy betegen főzött ebédet nekem meg stb. Nem akarom hogy ez az idegessegem a kapcsolatom rovására menjen. Vele akarom leelni az életem.. Öt akarom, ő is akar engem



2019. nov. 12. 19:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Kezeltesd magad, de sürgősen! Hogy lehet valaki ennyire betegesen féltékeny...
2019. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Remelem ez kamu
2019. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%

Mit akarsz még? Mit tehetne még szerinted?


Nem tudom, hogy van-e neked is egyáltalán múltad, de mit szólnál hozzá, ha ezt művelné veled ennyi idő, szeretet és gondoskodás után?

2019. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%

Ember, hülye vagy? Megmondom, jó úton haladsz.... csak nem jó irányba.

21 évesen volt 1 kapcsolata meg 2 olyan semmilyen vagyis össze vissza 3 pasival feküdt le rajtad kívül? Min agyalsz? Szüzet kerestél? Nem egy ordas k a csajod, sőt, sok vele egykorú nő már tizeken van túl.

Hetente hozd csak fel neki, majd egyszer megunja és kib @sz. Aztán jöhetsz a következő kérdéssel ide, hogy "hülye vagyok, vissza akarom kapni" . Ne légy mormota, örülj, hogy van és ne cseszd el.

2019. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
92%
Szegeny csaj.. kinyalja a pitsad, te meg egy ostoba modjara feltekenykedsz es picsogsz. Mit zavar elotted mi volt, azt se tudom a csajom hany faszival volt 10 biztos. De szegeny a szaros segged is fenyesre nyalja majd te belerugsz egyet minden hetvegen. Engem is letiltott muktkor egy exem, mikor uj faszija lett.. jot rohogtem rajta milyen gaz lehet a csavo.
2019. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen tudom és nagykn bánom. Sokszor sirt miattam már. Hogy folyton felhozom. Nagyon bánja a múltját, legszivesebben visszacsinalna. Változtatni akarok, nem akarom elvesziteni. Azt mondta hogy a szerelmet kereste régen és sok fiú kihasznalta csak.. És én hoztam az életébe boldogságot. Nagyon de nagyon szeret engem.. Amikor fel évesek lettünk, gyertyafényes vacsorával várt haza munkából, kaptam is egy plussmackot tőle, amibe beleirattatta hogy "örökre szerelmem, örökre"...
2019. nov. 12. 19:19
 7/42 anonim ***** válasza:
97%
Idióta vagy kedves kérdező!
2019. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%
Te egy féreg vagy. Hova kinzod szerencsétlent? Az élet elé fog dobni egy normális pasit, és úgy vág ki téged mint macskát S.arni
2019. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként remélem meg fog csalni téged, megérdemelnéd.
2019. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
96%

"Engem nagyon bánt ez a dolog, minden hétvégén kB felhozom hogy bant"

Hozd fel még neki 4-5 alkalommal és utána nézd csendben végig, ahogy elhagy. Hiába szeret, egy idő után joggal lesz elege ebből és joggal fog belőled kiábrándulni. Mindenki hibázik, ha ezen nem tudod magam túltenni, össze se kellett volna vele jönnöd, utólag már feleslegesen cseszegeted. Mire jó ez neked? Mit akarsz vele elérni? Attól meg fog oldódni bármi? Attól majd visszamegy az időben és változtat? Uralkodj magadon, de sürgősen és ki ne ejtsd ezt máég egyszer a szádon, ha nem akarod elveszíteni, mert jelenleg jó úton haladsz afelé.

Egy undorító, aljas féreg mójára viselkedsz, én őszintén remélem, hogy hamar megjön az esze és menekül tőled. Azt állítod, hogy szereted, de ez hazugság, mert ha szeretnéd, akkor nem bántanád.

2019. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!