Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom elképzelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni az életem a férjem nélkül, de egyszerűen nem kívánom már, mint férfit. 12 éve vagyunk együtt. Mindent megpróbáltunk már, ő vágyik rám, de én rá nem, szexuálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint embert nagyon szeretem, és nem tudom elképzelni, hogy nem részese az életemnek. Vagy erről mondok le vagy a kielégítő szexualitásról? Nincs más megoldás?
2021. márc. 20. 13:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ő tud róla, hogy már nem kívánod?
2021. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%
Mi a fontosabb neked a szex vagy, hogy minden másban passzoltok és jók vagytok együtt, vagy a szex minőségéért eldobnád ezt és reménykedsz, hogy hátha lesz valaki aki megadja a minőségi szexet, de nem biztos, hogy minden másban is passzoltok majd. 27-N
2021. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka hogy nem kívánod?
2021. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Igen, ő is tud róla, nem is lehetne ezt eltitkolni. Második, épp ez a nagy dilemmám... Nagyon vágyom a jó szexre és ezt nagyon nehéz elnyomni magamban. De közben meg ahogy mondod, az élet többi területe jó vele.
2021. márc. 20. 14:04
 5/39 anonim ***** válasza:
28%
Szeretőt kell tartanod,ha SEMMIkép se tudtok megoldást találni.
2021. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
52%
Én két másodállást javaslok neked, illetve a férjed próbáljon meg iszonyat szemét módon viselkedni veled egy jó fél évig, semmi érzelem, semmi megbecsülés, otthon egy szalmaszálat se tegyen keresztbe. Komolyan mondom. Garantálom, hogy ha ezután visszavált, ismét kívánni fogod. A legtöbb ember unalmában jut el idáig. Minden szép és jó, de nem elég izgalmas, ezért problémákat kreál magának.
2021. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is ez volt és elváltam. Most nem élek együtt senkivel, de a szexuális életem isteni. Nem erre akarlak buzdítani, ne értse senki félre, csak a saját példámat meséltem el. Mi is próbáltunk mindent, de csak erőltetett volt az egész, semmivel sem éreztem jobbnak a dolgot.
2021. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi elváltunk.
2021. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Ebből válás lesz. Az emberek többsége a szexet minden fölé helyezi. Ha az elromlik, minden elromlik.
2021. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
83%

Nem teljesen értem. Mindent kipróbáltatok és semmi eredmény? Érdekes.

Hiába mondod, hogy hogyan szereted, milyen részeknél, milyen ütemben, milyen kezdeményezés után, nem megy? Akár folyamatos visszajelzések mellett sem?

Szerintem itt nem magával az aktussal van a baj, hanem a fizikai vonzalommal. Ha az nincs meg, tényleg nehezen lesz "tüzes" szex bármilyen technikát is próbáltok.

2021. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!