Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen az együttélés nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az együttélés nagy korkülönbséges kapcsolat esetén? 20-25 év...

Figyelt kérdés
Kérem Olyan írjon akinek van tapasztalata benne!!
2021. ápr. 13. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Életem legjobb időszaka volt egyetemistaként a 40-es barátnőmmel élni. Kifinomult, gyönyörű NŐ volt. Élvezte a kemény dugást, a jó éttermeket, a kocsikat, és nem abból állt a kapcsolat, hogy miért nem írok már vissza 3 perce, vagy miért nem én fizetem a villany felét.
2021. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
azt nem tudom, de volt barátoméknál mikor ünnep volt, jött egy 50 körüli nő és mellette egy vénember bottal járva, rozogán mozgott, aszott volt a bőre. az asszony segített neki leülni, kiszolgálta kedvesen. Először azt hittem ő a papa, aztán kiderült hogy a fiatalos asszonyságnak nem az apja hanem a férje. De az látszott, hogy a nő már nem úgy bánt vele mint férj, hanem mint gondoznivaló öreg, biztos vagyok benne, hogy már nem férfiként tekintett rá. Ettől még szerintem szerette, csak átment a dolog "apába".
2021. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Te a 31 éves nő vagy az 52 éves pasival, akinek a lánya hozzád hasonló korú? 😆

Hány kérdésed lesz még? Nem úgy tűnik, h menne neked ez a kapcsolat.

2021. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Más is lehet ilyen helyzetben, olvastam azt a kérdést is.
2021. ápr. 13. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
amúgy nekem az a véleményem, hogy egy 20-25 évvel idősebb férfi, hacsak nem milliárdos mint vajna, akkor nem próbál meg kicseszni egy fiatal nővel azzal, hogy puszta önzőségből belekeveri egy komoly kapcsolatba kihazsnálva az érzelmi kötődését. Egy iylen idős embernek be kell látni, hogy a fiatalaságod elpazarlod rá, ő hamarabb meg fog halni és ha igazán szeretne téged, akkor inkább azt mondaná, hogy járj fiatalabbal. De az a minimum, hogy azt mondja, oké, legyünk együtt, míg jól esik, de nem fogunk együtt élni és mellette ismerkedj korodbeliekkel is és ha tetszik valaki menj férjhez hozzá. Ez lenne a helyes, szeretetteli hozzáállás, nem pedig az hogy azt mondja magának, "már 50 éves vagyok, tíz év múlva már úgysem fog felállni, addig jól kihasználom az időmet ezzel a fiatal csajjal", mit számít ha ez a nő lemarad a családról vagy bármi másról, de ebbe már bele se gondol mert önző...
2021. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 Nem csak a szexről szól a párkapcsolat.
2021. ápr. 13. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1 évig voltam együtt a párommal.

Én 26 voltam a párom 50

Nagyon helyes volt, férfias, foci edző, kimért. Ezért is tetszett meg, én szedtem fel őt.

Először csak összejártunk, aztán kB 2 hónap után össze költöztünk. Elvált a feleségétől. És van egy velem egyidős fia is... Mondanom sem kell engem mindenki utált...

Az első 3-4 hónap maga volt a rózsaszín köd.... Aztán kezdtem észre venni a problémákat.

Ami nekem még belefért, neki már nem. Sokkal konzervatívabb volt. Amit neki lehetett nekem nem.

Foci edző volt így minden hétvége meccs és haverok meg piálás volt.

Próbált fogni engem, szabályozni.

1 év után szakítottam vele. Nem engedett el könnyen. Bebeszélte magának hogy nekem van valakim...szóval csúnya vége lett.

Lehet van akinek ez Bejön vagy jól működik.

Nekem életem baklövése volt.

Soha nem kezdenék senkivel ilyen korkülönbséggel ha előröl kezdeném.

Társaságomban volt még az enyémhez hasonló példa.

Szintén nem sült el jól.

29/N

2021. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó irhatnék privát kérdést neked?
2021. ápr. 13. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!