Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha még nem tervezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még nem tervezi a jövőt, az összeköltözést?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt. Hétvégente találkozunk. Én dolgozom, ő még iskolás, 23 évesek vagyunk.

Nekem már sokszor megfordult a fejemben az összeköltözés gondolata, hova, mikor, milyen lesz, már úgy várom. De még felhozni nem akartam, nehogy elijesszem ezzel a nagy dologgal.

Viszont megkérdeztem végül mégis, hogy gondolkozott e már ezen, vagy úgy a jövőn. Annyit mondott hogy nem.

Kicsit szarul esett, de ez lehet azért meg még tanul? Vagy mikor jön el a férfiaknak az az idő amikor ők is ezen gondolkoznak? Hogy van ez?


2021. ápr. 13. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Ez ugye valami troll kérdés?


Csóró sulis, 23 éves senki gyerek, egy olyan csajjal, akit csak hétvégén kúr, minek tervezne bármit is?

2021. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Huszonéves srác, aki még iskolába jár nem a közös jövőn, gyereknevelésen, stb. fog gondolkozni :)
2021. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen normális, ti még nem tartotok ott.
2021. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem te vagy neki a nagy ő. Ha igazán szeretne, nem ijedne meg az összeköltözéstől, hanem épp ellenkezőleg, alig várná.


Van egy ismerősöm, 26 éves a csaj és a srác is, 7 éve vannak együtt, de a pasi még hallani sem akar gyűrűről meg összeköltözésről. Na vajon miért? Mert másokat is kúrogat még. Onnan tudom, hogy nálam is próbálkozott.

2021. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

“ Viszont megkérdeztem végül mégis, hogy gondolkozott e már ezen, vagy úgy a jövőn. Annyit mondott hogy nem.”


Ez amúgy bármilyen korú felnőttnél gáz, ha nem tervez, nincs jövőképe.

2021. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Megkérdezhetem, hogy a srácnak milyen bevétele van, amire alapozni lehetne az összeköltözést?


A szülők fizetik? Ösztöndíjból él? A szülőkkel él együtt?

2021. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 3 év után térjetek erre vissza.
2021. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi amúgy 23 évesen jöttünk össze, és 25 évesen kezdett a barátom átköltözni hozzám. Viszont ekkor is noszogatni kellett.
2021. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem is megoldható még, hogy együtt éljetek, azért az elég árulkodó, hogy még el sem gondolkodott rajta. Persze előfordulhat, hogy még nincs kész rá, de az is benne van a pakliban, hogy a jövőben sem szeretné. Ha nem akarod a saját idődet húzni, akkor azt javaslom, hogy ülj le vele és erről beszéljetek bővebben/komolyabban.
2021. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baj nincs azzal, hogy még nem gondolkodik ezen. Nem kell minden kapcsolatból már a házasságot, gyerekeket tervezni. Egyelőre legyen elég az, hogy boldogok vagytok, szeretitek egymást. Majd később ha aktuális lesz visszatértek a témára.
2021. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!