Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Előfordult / előfordul olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult / előfordul olyan, hogy a férfinak nincs kedve szexelni?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatok érdekelnének, ahol már együtt éltek.

Heti 1-2 szex van általában mióta ennyire össze vagyunk zárva (mindketten ho), sok a stressz mostanában és tegnap este páromnak nem volt kedve szexelni. Simogatott, puszilgatott, megsimogattam lent és egyáltalán nem volt merevedése. Megkérdeztem mi van, azt mondta kezdjem el simogatni és lesz. Én megkérdeztem, hogy mostmár a fogdosásra nem áll fel neki? Mert eddig erre nem volt példa. És azt mondta most annyira nincs hangulatban a szexhez. És ez ennyiben is maradt.


Próbáltam kérdezni mi baja van, velem van-e gond vagy csak megoldotta magának napközben (én elvoltam délután szülőknél), azt mondta nem, csak most nem volt hangulatában a dologhoz.


Aggódnom kéne?


2021. ápr. 19. 12:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van ilyen, hogy egyszerűen nem kívánja a szexet, főleg ha sok stressz volt és vannak problémák, amin kattog.

Velem is volt ilyen kapcsolatban, de túljutottunk ezen.

28/F

2021. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10%
Olyan előfordul, hogy valamelyikünknek nincs kedve belekezdeni. De olyan sosincs, hogy teljesen elutasítsuk a másikat. A másik érintése, illata, ölelése MINDIG jól esik. És szépen, lassan a vágyat is fel tudjuk ébreszteni a másikban.
2021. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
4%
Ebben is igazad van 12-es, de van amikor ezután sem sikerül.
2021. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12%
#13 Nem tudom elképzelni. Biztos van ilyen, de számomra teljesen érthetetlen, hogy nem indul be valaki a szerelmére. Ha két ember szerelmes egymásba, plusz jól ismerik egymás erogén zónáit, az hogyan marad hatás nélkül? Vagy ha látod, hogy a kedvesed az orrod előtt maszturbál, hogyan maradhatsz ki a buliból? 🤷‍♀️ Szerencsére ilyen téren is jól egymásra találtunk a férjemmel.🙈
2021. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudom elképzelni, ezért nem tartom normálisnak, és lenézem, aki más."
2021. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

#14


Örülj neki, hogy ilyenek vagytok, ez szerencse is. De attól még akkor sem ritka az ilyen és van, ahol vannak komolyabb gondok és stresszek, amik mind bezavarnak, mert rajta kattog valamelyik fél. Ilyenkor nem biztos, hogy pont a szex az, amire vágyik, hanem a nyugi meg a pihenés.

De még egyszer mondom, ettől még igaz, amit mondasz, mert nálunk is ez volt, hogy elkezdte valamelyikünk és csak egymásnak estünk végül. :D

2021. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
15 Ugye? Nekem is pont ugyanez jutott eszembe. Hihetetlen egyesek mennyire egybites módon gondolkoznak, és még reklámozzák is.
2021. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a kérdés alatt megjelennek majd azok, akik nonstop egymásnak esnek, de ebben semmi építő jellegű, releváns válasz nincs ám, csak nagyzolás, amit egy anonim oldalon nehéz komolyan venni :) Itt feltűnt, hogy bármelyik kérdésről is van szó, jönnek kommentben azok, akiknek viszont minden tökéletesen működik és nem is értik, hogy ilyen hogy lehet másnál. Én örülök, ha másnak jó, őszintén, de azt sosem fogom megérteni hogy miért kell ezt mások orra alá dörgölni. Mit szeretnének ezzel bizonyítani vagy épp elnyomni? :)
2021. ápr. 19. 13:31
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni. Majd ha hetekig, esetleg hónapokig ez lesz, akkor érdemes beszélni róla komolyan.
2021. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férfiak is emberek.
2021. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!