Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Előfordult / előfordul olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult / előfordul olyan, hogy a férfinak nincs kedve szexelni?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatok érdekelnének, ahol már együtt éltek.

Heti 1-2 szex van általában mióta ennyire össze vagyunk zárva (mindketten ho), sok a stressz mostanában és tegnap este páromnak nem volt kedve szexelni. Simogatott, puszilgatott, megsimogattam lent és egyáltalán nem volt merevedése. Megkérdeztem mi van, azt mondta kezdjem el simogatni és lesz. Én megkérdeztem, hogy mostmár a fogdosásra nem áll fel neki? Mert eddig erre nem volt példa. És azt mondta most annyira nincs hangulatban a szexhez. És ez ennyiben is maradt.


Próbáltam kérdezni mi baja van, velem van-e gond vagy csak megoldotta magának napközben (én elvoltam délután szülőknél), azt mondta nem, csak most nem volt hangulatában a dologhoz.


Aggódnom kéne?


2021. ápr. 19. 12:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Te most ezt komolyan kerdezed?


Igen, rendszeresen.

2021. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
10+ éve házas nőként teljesen egyetértek a 3-sal.
2021. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Férfiaknak érzelmeik? Loool
2021. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

teljesen normális...a férfiak sem 0-24 agyatlan szexgépek, nekik is vannak nehézségeik, stresszesek, vagy csak simán különösebb oka nincs, de nem vágynak rá állandóan.


a

2021. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De miért adtad fel azonnal? Mondta a barátod, hogy simogasd és lesz merevedése. Nem hozzád nem volt kedve, hanem egy kis ráhangolódás kellett volna a szexre. Ezért írtam le, hogy mi úgy szoktuk, hogy segítünk a másiknak ráhangolódni.
2021. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!