Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 11 éve vagyok együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éve vagyok együtt a párommal, de már nem tudok rá férfiként tekinteni, mennyire normális ez ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az anyjánál lakunk, a ház részben a párom nevén is van az apja halála után.


A szex nagyon megritkult az utóbbi pár hónapban.

És ez azért mert nem kívanom vele.

Mindent megcsinál az anyja a ház körül, holott nekem kellene gondoskodni a páromról és a gyerekünkről. Nagyon szeretek főzni, de lehetősegem sincs rá, nagyon max. 2 hetente hétvégén. Mire hazaérek a munkából, anyósom kimos, megfőz. Nem egyszer volt már olyan hogy szóltam előre anyósnak hogy szeretnék ezt meg azt főzni, mire hazaértem, megfőzött..

A szennyest is fogja és kimossa.

Vasalni viszont már én vasalok mert kierőltettem a páromtól hogy igenis a MI rubáinkat én vasalom, külön fent az emeleten, ahol mi vagyunk. És a takarítást is én csinálom.


Páromnak hiába mondtam már évekkel ezelőtt hogy szeretnék külön ÖNÁLLÓ életet az anyjától, nem hajlik rá.


És lehet nálam ez már PSZICHÉS dologm de lefekszek a párommal, minden mást meg az anyja csinál....


Tudom az sem mindig jó ha kitúrom anyost a konyhából...

Az emeleten lenne hely kialakítani egy külön konyhát is (fürdő van) de minek 2, ez a válasz..


A máskk még hogy sok időt tölt a főldszinten az anyjäal a párom, rengeteget beszélgetnek még este 9-kor is ahelyett hogy fent lenne nálunk a felső szinten.


2021. máj. 7. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, hogy nem arnyaltan fogalmazok, de mit keresel te ebben a tortenetben? Bealltal harmadiknak anyuka es fiacskaja szerelmebe? Ez eddig nem tunt fel?
2021. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

"holott nekem kellene gondoskodni a páromról és a gyerekünkről. Nagyon szeretek főzni, de lehetősegem sincs rá, nagyon max. 2 hetente hétvégén. Mire hazaérek a munkából, anyósom kimos, megfőz. Nem egyszer volt már olyan hogy szóltam előre anyósnak hogy szeretnék ezt meg azt főzni, mire hazaértem, megfőzött. A szennyest is fogja és kimossa."


Nem értem. Egyszer a nőknek az a bajuk, hogy szerintük minden házimunkát nekik kell csinálni azt érzik, máskor pedig az a baj, hogyha mégsem nekik kell csinálni?

2021. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát azért az ember szeret önálló/önellátó lenni. Nyilván nem azért költözött el otthonról, hogy ugyan úgy menjen minden mint előtte, csak más anyjával.
2021. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

2.-nak.


Ne is próbáld megérteni a nőket, hidd el ezt könnyebb: [link]

2021. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Hagyd ott. Keress mást. Majd egy hónap múlva gyere ide sírni," hogy mindent nekem kell csinálnom ".
2021. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Először gondold végig, hogy biztos ez a probléma? Ha holnaptól te mosogatnál, te főznél, te pucolnád a budit akkor lenne kedved/energiád/vonzalmad szexelni a pároddal? Én azért párszor körbe járnám a problémát, mert ez inkább valami kifogás-szagú dolog a vonzalom megszűnésére, mintsem a probléma valódi forrása. Vagy nem tudom, én például örülnék neki, ha nem kellene takarítani, mert akkor helyette elmennék a párommal (plusz a gyerekkel) kirándulni, sétálni, fagyizni, biciklizni, stb. Itt a jó idő a kanyarban, rengeteg mindent lehet csinálni. Szerintem a te problémád inkább az utolsó mondatban rejlik, hogy sok időt tölt az anyjával.
2021. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló! Az a baj így neg sokszor morog anyós a hátam mögött hogy alig csinálok valamit 😕 Ledolgozok 8 órát a munakhelyen, felveszem a gyereket a suliban, majd itthon vele tanulás.

Na azért tényleg nem szeretném hogy rám szakadjon minden de a párom is szereti nagyon a főztöm, sokkal változatosabb kajákat megcsinálok, új ízek. De így meg nem tudok igazi háziasszony lenni... 28 éves vagyok, ha elmegyünk csavarogni azért is rossz szemmel néz anyucika...

Lehet tényleg nem kellene ezeken törnöm a fejem, addig is több időm van a gyerekkel, olvasni biciklizni stb. 😁

2021. máj. 7. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem mi a gond


Az hogy jóban van az anyjával? Az hogy az anyja minden házimunkat elvégez helyetted?


Nem értem mi ezzel a baj

2021. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha ilyen anyósom lenne. Próbálnék vele kedves lenni és megköszönni neki, hogy ennyi terhet levesz a válláról/vállunkról.

Így az anyósnak is szimpatikusabb lennék, ha látná rajtam azt, hogy én örülök neki, nem pedig azt, hogy zavar.

2021. máj. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!