Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha megvetem férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha megvetem férfiként a férfiakat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
én nőként a nőket. Szóval normálisak vagyunk:)
2021. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy megveted ?
2021. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, mi okból. Én is megvetem azokat a férfiakat, akik


1. Nem tudnak csomót kötni a farkukra és rendszeresen prostiznak. Ezzel nem csak felértékelik a szex árát, de tömeges méreteket öltve azt közlik a társadalommal, hogy egy férfi szexuálisan értéktelenebb, mint a nő. Miközben a nőknek sokkal nagyobb orgazmusa van, mint nekünk.


2. Belecsicskulnak egy rossz párkapcsolatba és még büszkék is rá, bizonygatják a keserű életüket, hogy valójában az milyen jó, hogy hazaadhatják a nőnek a fizetésüket meg ilyenek. Aki meg megbocsátja az asszony félrelépését az már tényleg a no comment lúzer kategória. És nem mentség, ha az asszony viszi a házat, ő volt ekkora balek, hogy így alakította az életét, szégyellje magát. Régen a férfi férfi volt, most meg egy hisztis kis senki, aki az államra meg külső körülményekre mutogat.


Valahogy egyre inkább az a tendencia, hogy sok férfi remeg azért, ha egyetlen nő is minimális figyelmet fordít rá és egyből a lábai előtt hever.

2021. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
Ha kollektívan mindet akkor igen, de ha így van nem tudom hogy merted feltenni ezt a kérdést, mert akkor nincs jogod hozzá.
2021. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A többségük arrogáns és azt hiszi, hogy bármelyik nőt megkaphatja. Én meg nagyon nem akarok olyan lenni, mint ők. A suttyó ősemberekről meg ne is beszéljünk!
2021. ápr. 12. 21:28
 6/35 anonim ***** válasza:
40%
Rejtett homoszexualitás. Ha egy izmos pasi lekötözne, leszopatna, jól megdugná a segged akkor rájönnél hogy mi az oka.
2021. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%

#1 pont ezt akartam írni xDDDDD


Jó persze nem mindegyiket :D

2021. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
28%
Jaa tehát ez egy komplexus, így akarod a szerencsétlenségedet előnyként felmutatni .
2021. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozzájuk viszonyítsd magad, ha utálkozol, úgy hogy magadnak mondod azzal saját magadat hergeled és taszítod lejjebb, ezt be kell látni vagy észre sem vetted amit írtam. Attól hogy van olyan te lehetsz más, vannak férfiak akik dugnak fűvel fával, vannak férfiak akik epedezve nézik a nőket és életbe nem voltak senkivel, de az emberek többsége azért beáll a kettő közé. Még mindig azt tudom javasolni, hogy ne 2 byte lehetőséggel gondolkozz, nem vagy a, vagy b, sokkal inkább egy spektrumon képzeld el.
2021. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak ostoba és féreg férfiak (akárcsak nők), de akkor őket utáld, ne az egész nemet. Így nem tűnsz sokkal jobbnak náluk, mert olyanokat is megvetsz, akik nem adtak rá okot.

Nemtől függetlenül akkor nézz le valakit, ha okot adott rá, ugyanis férfiakból is számtalan fantasztikus férfit ismerek.

26/N

2021. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!