Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom keze rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom keze rendszeresen "koszos", mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

A munkájából adódóan festékes lesz a keze, bemegy mindenféle a körme alá és annak ellenére, hogy mos kezet, rendszeresen olyan marad kicsit a keze. Engem eléggé zavar ez a helyzet, többször mondtam is neki.

Egyrészt szörnyen néz ki, másrészt félek, hogy valamilyen fertőzésem lesz miatta, ha ilyen kézzel nyúl hozzám intim téren is. Megértem, hogy van olyan anyag/festék, ami megfogja a bőrt, vagy nagyon nehéz leszedni, de ha elküldöm még egyszer kezet mosni, mert észreveszem, akkor mindig tud tisztulni, szóval nem lehet az egész olyan, amin csak a kopás segít. Ő állítja, hogy nem tudja jobban lemosni, de szerintem lehetne még, ha több ideig, alaposabban próbálkozna. Nekem ha valami nehezen is jön le a kezemről, addig dörzsölöm, kaparom, súrolom, amíg teljesen le nem jön, de az is igaz, hogy én nem dolgozom olyan festékekkel, mint ő. Akinek hasonló "piszkos" munkát végző párja van, mi a megoldás erre? Egyébként nem igénytelen ember, figyel magára, egyedül a kezével van gondom.



2021. máj. 10. 16:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha mindig megmossa meg rövid a körme, nem értem.... miért zavar?

Értetek dolgozik, igényes is, tiszta is, meg kéne becsülni az ilyen családfenntartó dolgos férfit.

Nem mellesleg szexi tud lenni a láthatóan dolgos férfikéz.

Becsüld meg.

2021. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
1 nem lesz semmi bajod ha hozzádnyúl így ! 2 a festék ilyen nehéz levakarni a higító oldja kb egyedül csak az a kezed is tönkreteszi és brutál büdös szóval fogadd el aki dolgozik annak kérges a keze és koszos is !
2021. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm 8-as megnyugtattál kicsit:)

Azzal nincs akkora bajom ha olyan maradvány van rajta, ami nem tud lejönni sehogy, mert attól tényleg nem lesz bajom, csak nehéz megkülönböztetni attól ami le tudna jönni:D De elfogadom, hogy ez ilyen:)

2021. máj. 10. 20:16
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd is el. A legtöbb igénytelen paraszt azért marad igénytelen, mert egy buta nő elfogadja.
2021. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sunshinedoll ***** válasza:
15%
Te semmit nem tudsz tenni, neki kell megtanulnia tisztálkodnia.
2021. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
10-es, az értő olvasás nem erősséged, de mindegy ;)
2021. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%

#16 neked meg a kultúra.

néha azért mosd meg a kezed, ha javasolhatom.

2021. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én már régen festettem. A diszperzit lejön, ha sokáig áztatod+kefe, a nitrofesték meg nem. De az tutira nem tapad át másra, és nem fertőz.


Az autószerelő meg valami géllel keni munka előtt és 2-3 óránként, azárt nem tapad a bőrére az olajos trutyi. folyékony kesztyű, ő így hívja, de a nevét nem tudom.

2021. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40%

Párom keze is szokott koszos lenni, ultra után is. Mondjuk ő addig mossa amíg tudja.

Alvázvédő, motorolaj, váltóolaj, ás egész nap, minden mocsokban tapicskol a drága. Engem nem zavar, ha együtt vagyunk együtt mossuk amíg nem lesz tiszta.

Miért nem mostok ilyenkor együtt kezet? Közös fürdés, ilyesmi.

2021. máj. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!