Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi egy férfi feladata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy férfi feladata a kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Azt már sokszor hallottam, hogy milyen egy vonzó férfi, de mik a feladatai? Mit várnak el a nők úgy, hogy még nincs gyerek a kapcsolatban?

2021. máj. 16. 16:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Nincs külön férfi még női feladat.
2021. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanaz mint a másik félnek.
2021. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Feladat nincs, de igények igen.

Ahol nincs igény, az a kapcsolat olyan is... (pl. a másik fél idővel elhanyagolja a párját, veszekszik, veri, a másik meg tűri) és most nem az anyagiakról beszélek.


Legyenek meg benne azok a tulajdonságok, amik működőképessé teszik a kapcsolatot. Persze ez a nőtől is elvárható.

Hűség, őszinteség, megbízhatóság, érzelmek.

2021. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
Kussba lenni.
2021. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Akkor egy Nőtől elvárható, hogy meg tudjon szerelni egy csővezetéket? Vagy ez a férfi dolga?
2021. máj. 16. 17:28
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
15 Jajj... Manapság már a férfiak többsége sem tud/hajlandó csővezetéket szerelni, úgyhogy ezzel kár példálózni.
2021. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Senior Séf ***** válasza:
61%
Nagy vonalakban minden nagyobb volumenű feladat a férfi, a hétköznap apró harcai pedig a nő vállát nyomják. Nálunk pl ez abban manifesztálódik, hogy én kint tartok rendet (9000nm), míg a feleségem a házban (120nm). De még néhány évtizede is remekül megfigyelhető volt a jelenség, amikor a városlakók hétvégi kertekbe jártak kikapcsolódni, megtermelni egy kis hazait. A férfi a szőlőt, gyümölcsöst gondozta, ami ugye több évre/évtizedre szóló, egész embert kívánó feladat volt, a konyhakerttel való, azonnali haszonnal kecsegtető napi pepecselés meg inkább a nőknek feküdt.
2021. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ugyanaz a férfi feladata, mint a nőé. Képességeik és affinitásuk szerint megosztva a mindennapi teendőket, a legjobb tudása és szándéka szerint egy kényelmes, kiegyensúlyozott közeget teremtve kettejüknek dolgozni a kapcsolaton magán. Mindezt kitartóan, őszintén, hűségesen, nyíltan kommunikálva a másik féllel. Szerintem ez nem férfi-női szerepeken múlik, ez simán emberi feladat.


Azt most hagyjuk, hogy én a férjemtől sem várom el, hogy megszerelje a csővezetéket, de ha el is várnám, egy normálisan karban tartott házban/lakásban szerinted milyen gyakran van szükség a csővezeték javítására? És ebből milyen gyakran végzi el a munkát az ott lakó, és nem szerelőt hív? Hacsak nem az a szakmája az embernek, akkor jobb dolga is van annál (pl elmegy dolgozni a tényleges munkahelyére), hogy belekontárkodjon és talán még rosszabbá tegye a helyzetet, mint amilyen eredetileg volt. Szóval ez kifejezetten egy rossz példa volt.

2021. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%
15 Én nem várok el senkitől olyat amit én nem tudok megcsinálni. Hívunk szerelőt és kész. Viszont évi egy-két szereléssel nem váltod ki a mindennapos házimunkát, főzést, sorry.
2021. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A csővezeték egy példa volt. Huszonévesek ülnek a gép előtt, streamelnek, de a ház körül alig tudnak megszerelni bármit is. Nincs igazán elvárás se a fiúk fele, sem a lányok fele. Én ezt látom.

[link]


"Még néhány évtizeddel ezelőtt is a családi felelősségvállalásra felkészítés azt jelentette, hogy feladatok elé állították a fiúkat. Meg kellett mutatniuk, hogy képesek a kitartásra, az erőre, a probléma megoldásra. Ha ezt nem teljesítették, nem léphettek a férfiak körébe, és nem adtak hozzájuk lányt. Muszáj volt fát vágni, disznót ölni, hajnalban kelni az állatok etetése miatt. Ma a város ezt nem teszi lehetővé, nem kötelez semmire, nem ad feladatot. A számítógéppel játszó fiúcskák drámaként élik meg, amikor gyermekük megszületése után abba kell hagyni a harcot vagy a városépítést a laptopon vagy a telefonon, és le kell menni a közértbe pelenkáért"

2021. máj. 17. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!