Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vegán lányok! Ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán lányok! Ha a barátotok húst eszik az zavar titeket? Jobban örülnétek ha ő is vegán ételeket enne otthon?

Figyelt kérdés

Barátnőm vegán, nem csak étrendben hanem mindenre odafigyel. Iszonyat jófej, még egyszer se próbált térítgetni vagy beszólni h 2 pofára zabálom a húst, de észrevettem párszor h mintha zavarná kicsit a dolog.


Szerintetek úgy illene hogy én se egyek húst, legalább itthon amikor együtt eszünk? Vagy ne is foglalkozzak vele?


2021. jún. 3. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Sztem ha te lemondasz a husrol miatta akkor kuka vagy :)


Biztos nincs az az arannyal kikent pna ami miatt en lemondanek

2021. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna! Azt viszont semmiképpen nem várnám el, hogy miattam ne egyél, de jól esne, ha nem utasítanád el, hogy megkóstold, amit eszem. Azon sem akadnék ki, ha sütnél hozzá egy szelet húst.
2021. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én sem eszek húst, 1-2 állati eredetű dolgot igen, de egyébként igyekszem mindig növényivel helyettesíteni a dolgokat. Na de a lényeg, engem nem zavar, páromnak el is készítem a húst szívesen, ha ő azt akarja enni, egye. Ha egyszer vega akar lenni, akkor majd szól. De csak miattam nem kell, én ezt el se várnám, mert pofátlanság lenne.
2021. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar ha a párom húst eszik, egyáltalán, de nagyon boldog lennék, ha át akarna térni a növényi alapú étrendre ő is. Már az is nagyon kedves dolog tőled hogy felmerült benned ez a gondolat.


Nem is kell feltétlenül lemondani a húsról, kezdésnek bőven elég, ha a mennyiséget csökkented, és nem mindennap azt eszel. Ha a barátnődet érdekli a téma, akkor kérheted a segítségét egy olyan étrend kialakításában is, amiben nincs olyan rengeteg hús, állati eredetű étel, és neked is ízlik.

2021. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már annak is örülnék, ha nem cserélne mindig ágyneműt azért, mert befeküdt mellém a macska.:) Amúgy csak vegetáriánus vagyok, nem szólok bele, ki mit eszik...
2021. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ez emberfüggő. Vannak olyanok, akiket nem zavar, azt eszel, amit akarsz, meg vannak azok, akik mindenáron téríteni akarnak, megváltoztatni megint másoknak meg eleve össze se jönnek olyannal, akivel bizonyos elvi/életmódbeli kérdésekben nem egyeznek pl. ilyen lehet a vegánság is.


Annak értelmét nem látom, hogy én vegánként összejöjjek valakivel, aki húst eszik, aztán meg b-szogassam azért, mert húst eszik. Ha ez nekem valóban ennyire kardinális kérdés, akkor összejövök olyannal, aki már eleve vegán, érted.


Szerintem ha a párod nem izél rajta, egyél úgy, ahogy jól esik, max próbáld ki néha azt, amit ő eszik, lehet az is ízleni fog, meg szerintem ő is fogja értékelni. Bár a húsmentes kaja amúgy sem árt senkinek :D

2021. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Össze sem jönnék vegán lánnyal. Felesleges, inkább megelőzöm a konfliktusokat.
2021. jún. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!