Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akiknek nincs gyerek és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs gyerek és már nem is lesz! Mennyire engeditek magatoknak "élvezni az életet"? Drágább dolgokat is megengedtek, vagy még ha megtehetnétek, akkor is inkább minél olcsóbban jöjjön ki bármiről is legyen szó?

Figyelt kérdés

Úgy jött ez, hogy van három napunk szabadon, és nagyon elmentem volna egy wellnessbe. Csak az árakat nézve sokalltam. 2fő 2éjszaka 87ezer.

Nincs gyerek, nincs hitel, megtakarítás viszont van.

Egyik részről nagyon sokallom, másik részről viszont az van bennem, hogy minek üljünk a pénzünkön mikor úgysincs ki számára gyűjtögetni.



2021. jún. 27. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Én élvezem az életet.Badoo-n, Tinderen is úgy ismerkedek, hogy első randi az mindig valami wellnesz szállodába essen.Közös fürdés, látom így milyen a teste, viselkedése, milyen ruhákat vesz fel, milyen a személyzettel, mennyi borravalót ad,milyen helyre visz el vacsorázni.ha ezek a dolgok mind stimmelnek, mellé anyagilag is jól áll, első randin lefekszünk.Ezt tudják a pasik is hogy pedálozni is kell, mert volt már olyan hogy láttam hogy borravalót se akart adni, még nekem is égő volt, azt otthagytam a fenébe.

L

2021. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem csak gyerek nincs, de pénz se. Így kérdés sincs🤷
2021. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem gyűjtötök lakásra, kocsira stb akkor miért ne? Ha van valami konkrét cél hogy lakást akartok venni, akkor persze megertem (de mondjuk nem ezen múlna, az is igaz), de ha megtehetitek mert 'csak úgy' van pénz, akkor miert ne mennétek el.


Ki lehet fogni azert olcsóbbat is, tényleg nagyon drágák, de akár azt is érdemes lehet megnézni hogy környező orszagokban egy wellness mennyi mert lehet még olcsóbban is kijön. Vagy a fene tudja.


Na mindegy, ha beleférne, en elmennék. Csak nem tudom ennek mi köze a gyerekhez:D

2021. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
A gyereket én sem értem, akinek van, az is jár nyaralni, ha van rá pénze.
2021. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
:) szanalom. Gyereked sincs es boldogtalan is vagy. Gyerekekkel satraztunk pentektol maig, 2 ejszaka, most nemreg ertunk haza. Tokkal vonoval 15000 forint volt 4unknek. Persze nem nyaltak ki a seggunk sot a kavet is fa szenen foztem magunknak de tobbet ert ez a hetvege mint az osszes wellnes amin eletemben voltam.
2021. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Attol fugg, mennyi megtakaritasom van, ha 200 ezer ft, abbol sok a 87 ezer, ha inkabb milliohoz kozeli vagy annal tobb, akkor evente 1-2 ilyen alkalomra siman elmennek.
2021. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Wellnessre én nem adok ki pénzt, inkább apartmant szoktunk kivenni.
2021. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

#5 inkabb az a szanalmas hogy ilyen helyre viszed a gyerekeid😂 tudom, mert ugyanezt eltem at EVEKIG. Minden nyomorult nyaron 7-10 nap satrazas, mert a faterom horgaszb.zi volt. Lavorban furodtunk, nem volt se aram, se semmi, egy fagyiert 5km-t kellett setalni…

Aztan elmentem baratokkal a horvatorszagba, es sirtam oromomben, olyan jo volt vegre egy IGAZI NYARALAS. Egy het, kocsival, apartmanban, 50e-bol kijottem, masik otvenet elvertem.

Azota is almodom egy uj nyaralasrol, de sajnos nincs se penzem, se barataim.

Kerdezo, menjetek el wellnessezni, jol fog esni😊

24N

2021. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor semmilyen igényem nincs hotelre, így most ez nem kérdés. Gyereket tervezünk. Külön teszünk félre rá, a lakáshitelünk előtörlesztésére is, stb.

Családi házat is tervezünk majd venni, vagyis mindennek megnézzük az árát, de igyekszünk megtalálni az arany közepet.

A múltkor egy szombat estére elköltöttünk pl. 50 ezer forintot ketten. Szállás, kaja, pia, étterem, ajándék a szülinaposnak. Marhára sokkallom, de a férjem legjobb barátja és nagyon élveztük azt a napot, így nem sajnálom. Úgy vagyok vele, hogy azért dolgozunk, hogy éljünk és nem azért élünk, hogy dolgozzunk. Igenis költeni kell ilyenekre, ha éppen jól esik és mondjuk nem aránytalan költség a megtakarításotok mértékéhez, illetve az életszínvonalatokhoz képest.

2021. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A gyerekkel csak érzékeltetni akartam, hogy mennyire nincs, nem kell mire félre rakni, spórolni, még az sincs, hogy örökölne :)

Nem szánalom az a sátorozás, én is szeretek nagyon, sokat is sátoroztam. Az a szánalom mindössze, hogy ebből az egy kérdésemből megállapítja valaki, hogy boldogtalan vagyok, meg komplett képet alkot rólam 😃 Az egyik nem zárja ki a másikat. Hangulat kérdése. Apartman, kollégium, sátor, szálloda...mind másért jó.

#5 Hamarosan apartmanba fogok menni egy hétre, és esküszöm nem béreltem személyzetet. Ott én is magam fogom főzni a kávét, meg megvenni az egész heti kaját :)


Köszönöm a válaszokat, szívesen olvasok még véleményeket.

2021. jún. 27. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!