Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akiknek nincs gyerek és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs gyerek és már nem is lesz! Mennyire engeditek magatoknak "élvezni az életet"? Drágább dolgokat is megengedtek, vagy még ha megtehetnétek, akkor is inkább minél olcsóbban jöjjön ki bármiről is legyen szó?

Figyelt kérdés

Úgy jött ez, hogy van három napunk szabadon, és nagyon elmentem volna egy wellnessbe. Csak az árakat nézve sokalltam. 2fő 2éjszaka 87ezer.

Nincs gyerek, nincs hitel, megtakarítás viszont van.

Egyik részről nagyon sokallom, másik részről viszont az van bennem, hogy minek üljünk a pénzünkön mikor úgysincs ki számára gyűjtögetni.



2021. jún. 27. 13:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

8 as sose horgasztam es nem is fogunk, van kb 2 szekrenyre valo tarsasjatekunk, furdes, tarsasozas stb

Ha nem elveznek nem mennenk, ez nem rolam szol hanem roluk

2021. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként én is utáltam, hogy mindig sátorozni megyünk. Idén meg direkt nosztalgia nyaralást szerveztünk a nagy családdal... Kempingezni megyünk, már alig várom!!! :D Úgy vágom a centit mint valami gyerek. Lassan 20 éve voltunk utoljára azokkal, akikkel régen mentünk és idén sikerült összeszervezni mindenkit. Annak is megvan a jó hangulata na! :)
2021. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk sem lehet gyerekünk sajnos, de ettől függetlenül párommal elég sokat utaztunk mielőtt kiderül a dolog, és azóta is, szóval ez nem változtatta meg a szokásainkat maximum annyiból, hogy nem rágodunk annyit, hogy menjünk egy ilyen helyre vagy ne! Azért szórni nem szórjuk a pénzt, de úgy vagyunk vele, hogy amíg másoknak szerencsére van kire vagy kikre esetleg költeni, addig mi egymást kényeztetésére költjük azt a pénzt! Szóval időnként engedj meg magadnak, meg párodnak azt, hogy lehet kicsit drágábban jön ki egy ilyen hétvége, de menjetek el próbáljátok ki hogy milyen!
2021. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem verjük el hülyeségekre, de 4-5 napot simán elmegyünk valahová. Nem wellness, mert nekünk a túrázás, városnézés sokkal jobb és produktívabb kikapcsolódás :)
2021. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, ha szeretitek a wellnesst, menjetek. Amúgy 87 ezer/2éj/2fő egyáltalán nem elrugaszkodott összeg.

Mi kb. 4 éve voltunk utoljára, akkor került ennyibe, ahol voltunk. Lényegében egy klassz szálloda, svédasztalos reggeli, svédasztalos vacsi, állandó belépő a fürdőbe. Ott másra már nemigen költesz, max. ha kimentek este, és megisztok valahol egy sört, vagy nyaltok egy fagyit. Magán az összegen szerintem ne akadjál fent (meg azon se, ha sokan lenézik, mostanság divat utálni a wellnesst. Én bevallom, hogy szeretem a kényelmet).

2021. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi 11 éve vagyunk együtt, nincs gyerek, nem is lesz soha, mert nem akarunk.:)

Nem szórjuk a pénzt eszetlenül, van némi megtakarításunk, igyekszünk is félretenni mert itt a covid, ősszel szinte 100% hogy újra bezárások lezárások lesznek, szóval kell is a pénz.

De azért nem csak kuporgatunk. Főleg most amíg még megvannak a rendes bevételeink az újabb munkahelybezárások, covid-korlátozások előtt, addig igenis költünk magunkra. Amíg még lehet.

2021. jún. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Miért is sok 87.000 HUF?


8 _ !

Miért is nincsen férfi a az életedben?

Ez most igaz?

2021. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Minek is kell mindig is a pénzről beszélni?


Kereslet és kínálat.



[link]

2021. nov. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!