Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Ha anyagilag megtehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha anyagilag megtehetnétek, beleegyeznétek, hogy a feleségetek 3 gyerek szülés után már soha ne menjen vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a feleségetek egyetemet végzett és dolgozott pár évet a 3 szülés előtt.

2018. ápr. 10. 13:42
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ha a feleségetek vállal minden házimunkát + minden teendőt a gyerekek körül.
2018. ápr. 10. 13:47
 2/42 anonim ***** válasza:
82%

Nem, ugyanis nincs szükségem mégegy depressziós nőre...

Mert az lesz ha nem megy emberek közé, és csak a gyerekekkel foglalkozik.

2018. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
85%
Nőként tiltakoznék egy ilyen felállás ellen, túl kockázatos, mi van, ha a férfival történik valami? Nem kell még elhagynia sem, de balesetezhet például, lerokkanhat, meghalhat... Akkor mit csinálnék 3 gyerekkel nulla munkatapasztalattal?
2018. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
28%

nálam ez tök alap...


bánat hogy kevés nő csípi ezt

2018. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ha menne emberek közé... családhoz, barátokhoz, és a gyerekek iskolájában pl. a szülői munkaközösség elnöke lenne
2018. ápr. 10. 13:52
 6/42 A kérdező kommentje:
#3. erre az esetre lennének tartalékok, a nő pedig tudna találni akár egy bolti eladói munkát (vagy bármit amiben munkaerőhiány van) , ezzel a kettővel együtt meglennének amíg a gyerekek felnőnek, utána a nőnek már csak magát kell eltartania
2018. ápr. 10. 13:56
 7/42 anonim ***** válasza:
66%

Ez gaz lenne. Mi 4-en vagyunk tesok. Anyam megis a mai napig dolgozik. Apam is de komolyan o szerintem tobbet volt szabin igy is. Meg kevesebb dolgot kell csinalnia. Amit en latok gyerekkent hogy anyu reggel a kisebb tesoimat viszi oviba de elotte kajat rak elejuk stb. Apa kozben mitcsinal? Kavet maganak meg eszik. Anya meg fel ala rohangal es magara alig marad ideje. Utana mindenki megy melozni sulizni. En ha hazamegyek megint akkor ahogy tegnap is apam otthon van hazavitte a gyerekeket. Apan gepezik tvzik neha ranez a tesoimra. Anya par ora mulva hazajon bevasarolt puszi puszi mindenkinek azonnal nekiall vacsorat fozni..kozben a tesoimat kerdezi ki mitcsinalt ma? Mibol van hazi? Kaja utan anya haziban segit takarit mosogat tesz vesz es magara megint nem volt ideje. Apam meg csak a jo reszet veszi ebbol ki. Ha szorakozni meg bohockodni kell. En utalom az apamat. Nekem sosem tetszett kisebb koromban sem hogy apa csak akkor volt mellettem ha jatszott velem vagy neha neha segitett ebben abban. Anya meg ugy erzem onfelaldozo es szeret bennunket. Apa pl tavaly nyaron ket hetet itthon volt velunk. Anyu dolgozott. Apa elvolt velunk. Anyam meg keso este ert haza altalaban. Szoval ja..szerintem gaz ettol fuggetlenul ha arra hivatkozva hogy en kihordtam harom gyereket mar nem melozok..nem csinal semmit. Az ilyennek nem kellenne gyerek.


18L

2018. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
72%
Család barátok, stb nem elég, higyj nekem. Pont ezért dilizik be sok nő. De te tudod, mindenki a saját kárán tanul.
2018. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
57%
Ja es azt akartam ebbol kihozni hogy apu pszichologus es sokat kerest o is egy maga eltudna bennunket tartani. De anyam is ugyan ugy dolgozik egyetemre jart stb. Szerintem o kinevetne ha apa azt mondana neki figyu szivem nem kell tobbet meloznod csak itthon csinald a haztartasi dolgokat. Szerintem nem okes ez igy. Sem ez sem az ami pl az en szuleimnel van. Nem jo ez az egymastol fugges ilyen szinten. Akkor jo ha korrektseg van. A hazi munkabol nem csak mi es anya kene hogy kivegye a reszet..hanem apa is mosogathatna elindithatna a mosast soporhetne ablakot tisztihatna porszivozhatna. De o nem...ezt nem csinalja. Mig anya meg a haz koruli munkat is elvegzi. Funyirozas kisebb dolgok megszerelese javitasa ilyesmi. Apa csinalja ezeket de..kozel sincs annyi teendoje mint anyamnak. Engem idegesit es bosszant. Ha nekem lesz csaladom mindent mashogy csinalok.
2018. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
meglenne a napi rutin, vinni a gyerekeket külön órákra is, sportolni, leülni velük délutánonként tanulni, mikor oviban/suliban/melóban vannak a többiek, a nő is elmenne sportolni
2018. ápr. 10. 14:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!