Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nyitott házasságról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 08:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy f*s dolog.
2021. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó mentőöv, hátha nyílt szeretőtartással sikerül egymás mellett maradni.

A buktatója többnyire az, hogy a férfi akarja jobban, de a nő talál csak szexre könnyebben partnert. Aztán egyikük szerelmes lesz és beadja a válást.

2021. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

Idiótaság, és a házasság intézményének meggyalázása.


Aki ennyire nem bír magával az phasznak házasodik mégis?!

2021. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Van akiknek ez a normális.
2021. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem jön be, de akiknek igen és kölcsönösen jól érzik magukat benne, váljék egészségükre.
2021. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy egyenlotlen dolog. A kapós pasik valasztjak akik nem birnak lemondani a tobbi norol, de kell otthonra valaki fix is. A no csak addig van ebben nyertes amig fiatal, szintén kapós, es megy neki erzelem nelkul a szex es jokepu pasikat kaphat. Amint szul, megvaltozik a teste, ramarad a gyerek, plusz az oregedessel hatranyba kerul a ferfival szemben, nem eri meg neki.
2021. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem az én világom, de miért ne?

Ha mind a két félnek megfelel ez akkor kinek mi köze hozzá?

N29

2021. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
Magasabb tudati szinten működik. Akik ott tartanak, hogy a másik az "enyém" és nem egy szabad akaratú ember, aki nem a tulajdonod, azoknál nem fog működni.
2021. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Miért ne működhetne, ha mindkét fél beleegyezik mindenféle nyomás nélkül?

Ha az egyik vacillál, belekényszerítik, akkor nem oké.

2021. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
35%

Én abszolút támogatom és őszintén csak így tudnék már egy házasságot elképzelni.

Egy házasság számomra egy nagyon hosszútávú és szoros több lábon álló szövetség. Szövetség lelkileg, szövetség egzisztenciálisan, szövetség egymás támogatására, szövetség egy közösen megélt jövőre. Elkötelezzük magunkat 20-30 éves távlatban egymás mellett és megvalósítunk együtt egy nagy közös tervet.

Ehhez képest kicsinyes és jelentéktelen dolog, ha alkalomadtán lefekszik mással. Engem ez nem érdekel különösebben amíg a szövetségünkre ez nincs hatással.

És úgy gondolom, hogy minél szabadabbnak érzi magát az ember, annál kevésbé lesz olyan érzése hogy szabadulni akar. Én legalábbis így élem meg.

A nyitott házasság titka az, hogy nem kell feladnod teljesen az életed, a kalandokat és az izgalmat a házasságért.

A legtöbb ember az aktív korszaka javát (30-50) vegetálásban tölti csak azért hogy megfelejen a társadalmi konvencióknak és a "társa" birtoklási vágyának.

Én nem akarom feladni az életem legjobb időszakát. Izgalmasan és kalandosan akarom leélni az egész életemet és egy olyan társat szeretnék, aki hasonlóan érez és partner ebben. Nem akarok megcsömörleni 10-15 év házasság után. Inkább éljünk izgalmasan, randizgassunk 40 évesen is, 3asozzunk, párcserézzünk, keveredjünk néha olyan helyzetekbe hogy csak nevessünk rajta. Utálok unatkozni. Házason kezdődjön el igazán az élet.

2021. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!