Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szóvá tennéd barátnődnek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennéd barátnődnek ?

Figyelt kérdés

Ha a régebbi orvosi intelmek beigazolódtak mára, pedig csak annyit kellett volna tenni hogy picit jobban figyelni.

Elmondta az orvos mi várható ha nem kezd odafigyelni és ez mára megvan.


2021. júl. 14. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Hány ilyen kérdést fogsz még feltenni? Miért nem vele beszélsz ezekről?

Illetve, ha ennyire zavar, hogy nem változtat, miért nem hagyod el?

2021. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Mi az az orvosi intelem? A dolog szerintem nem egyszerűen fekete vagy fehér.

De vagy az, akinek a barátnője nem figyel a kajára és ezért nem fogy?

Mi az orvosi gondja?

2021. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem tenném szóvá.

Azt tenném szóvá, hogy nem szeretem, nem fogom elvenni, nem akarok tőle gyereket, és azt akarom, hogy költözzön el. De én nem vagyok egy kapcsolatfüggő kétségeesett lúzer.

Amíg velemaradsz, addig meg húzzál bőrt a fogadra, mert semmivel se vagy jobb.

2021. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd már ezeket az orvosi intelmeket!

Pajzsmirigy alulműködés van! Megsúgom akármennyire is sanyargatta volna magát, ès odafigyel, akkor is hízott volna! Max valamivel kevesebbet. Gondolom ezt èszre is vette, ezèrt is lett èrdektelen arra, hogy foglalkozzon a súlyával.

Ki kellett volna hamarább vizsgálnia, nem nyomni az idióta szöveget, hogy figyeljen oda. Erre bárki kèpes, nem kell hozzá orvosnak lenni. Te meg ezen lovagolsz, mert orvos mondta... Orvos mondta... Tudod mennyi idióta orvos van?


Munkatársamnak terhesség alatt jött elő a pajzsmirigy problèma, 45 kg-ot szedett fel a terhessèg alatt. Őt is vègig szadizta az orvosa meg a vèdőnője, mert nem vitték el, hogy egy általán nem eszik sokat, vègül szülès után sikerült kideríteni...

2021. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az orvos elküldte vizsgálatra de ő nem ment.
2021. júl. 14. 09:07
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Neked sanyaru sorsod van mellette, neki sanyaru sorsa van melletted. Az miert nem opcio, hogy otthagyod a francba es nekiall hajkuraszni egy 20 kiloval konnyebbet? Neked mas ugyse szamit.
2021. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Te mehetnél már el innen a jó büdös 3,14csába, mert szánalmas már amit művelsz.
2021. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Ès hohy küldte? Adott beutalót szakrendelèsre, vèrvètelre?
2021. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, nem azzal van a baj, hogy vannak preferenciáid, nekem is vannak és ennek megfelelően választottam társat. A barátnőm odafigyel az egészségére: mozog, nem piál szinte semmit, nem cigizik, ügyel az égetett vs. bevitt kalóriára stb.


Mint ahogy én is, sportos férfiként.


Te összejöttél egy olyan nővel, akinek ez nem prioritás, ami lehet neked fáj, de neki ez így jó és kész.


Két dolgot tehetsz.


a) Szakítotok, mivel baromira nem összeegyeztethető az életmódotok

b) Elfogadod őt, úgy, ahogy van


Van a rejtett c) opció is: panaszkodó kérdéseket írsz a gyakorira, bár ennek nem sok értelme van. :)

2021. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2021. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!