Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen esetben hódolsz be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben hódolsz be a baratnödnek, akivel összevesztél?

Figyelt kérdés

Ha szakítás után kapkodsz mint egy fuldokló, ismerkedsz, de végül könyörögsz a barátnödnek, hogy béküljetek ki

Habár szex is összejött mással és jó volt



2021. jún. 18. 11:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk a baratnöd pont azért szakított, mert flörtöltél más nökkel
2021. jún. 18. 11:07
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Na álljon meg a fáklyás menet. Megcsaltad és még te vagy a fuldokló fél?


Gondold ezt át...

2021. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez szánalmas, biztos nem fogadnálak vissza.
2021. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én tudok is és szoktam is felnőtt módon viselkedni, úgyhogy a fenti helyzetbe még sosem keveredtem.
2021. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Aki nem keveredett ilyen helyzetbe, es morális magaslaton van, ne írjon.

Az írjon, aki válaszolni akar a kérdésre, hogy mely esetekben táncol vissza igenis a ” fuldokló” fél

2021. jún. 18. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam behódolni, ha hibázom bocsánatot kérek és megbeszéljük. Amit csináltál, viszont túlmegy a hibán.


Örülj neki, hogy vége, bármelyik nővel flörtölhetsz, lefeküdhetsz anélkül, hogy bárkit megbántanál. Nem ez volt a cél? Miért akarod visszakönyörögni magad?

2021. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a megszokás rabja lettél, ha már más nőt dugtál hidd el nem kell neked a barátnőd. El kell engedni ne ámítsd magad sem mást. Csak azért kellene az exed mert a rajongásra vágysz meg a megszokott törödésre. A cselekedeted is azt mutatja, hogy te még élni szeretnél, nem lehorgonyozni .
2021. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked tudathasadásod van? Csak tudod, hogy miért akarsz visszamenni. Azért mert gyáva vagy továbblépni, a régi mégiscsak megszokott, otthonos..
2021. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a kérdező nem a megcsaló, hanem az (ex?)barátnő.
2021. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti benyalnék, amilyen h*e vagyok.
2021. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!