Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek kontrollál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kontrollál a párom azzal, hogy beleszól/ítélkezik, mit egyek meg, és mit ne? Másnál is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok, egészségesen étkezem, edzek, de időnként szeretek megenni egy édességet, lángost stb. is, hiszek a kiegyensúlyozott, sanyargatás nélküli, egészséges táplálkozásban.


A párom is sportos, azonban szerintem időnként túlzásokba esik az ételt illetően. Pl. ha valami kicsit zsírosabbat eszek, azt mondja, miért eszem ezt, rosszat fog tenni. Másik ételre azt mondta, ezt soha ne egyem, mert nagyon egészségtelen. Ha ennék még egy adagot pl., azt mondja, ne vigyem túlzásba, vagy pl. ne egyek fagyit, mert nem fog jót tenni este.


Persze biztos csak vigyázni akar rám, amit mondott is, hogy csak amiatt, mert félt. Nekem viszont bűntudatom van, ha valami olyat eszek, illetve néha titokban kapok be pl. egy kocka csokit, amíg fürdik.

Legutóbb egy plázában amíg ő vásárolt, "titokban" megettem egy sajtburgert, mert tudtam, hogy elítélné stb.


Mindenközben az utcán sokszor ítélkezik a molettebb emberek felett, és azt mondogatja, nem érti, miért csoálkoznak a túlsúlyon, ha így esznek.

Olyanokat is szokott mondani, én csak bízzak benne, higyjek neki, hiszen 8 évvel idősebb nálam, jobban tudja.


Mi a véleményetek a fentiekről?



2021. júl. 17. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted , ez az àllapot hosszú távon mennyire fenntartható?
2021. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bolond
2021. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad ennyire kontrollálni. Egyél egészségesen, de úgy ahogy te jónak gondolod.
2021. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha ezeket a dolgokat meg tudjátok beszélni, nincs semmi baj. Írásodból úgy tűnik, nehezedre esik kiállni magadért és inkább elfogadod amit barátod mondd, csakhogy békesség legyen.


Ne tedd! Legyen önálló akaratod, amit szeretnél mondd el, csak így lehetsz hosszútávon boldog. Ha mindenben behodolsz pár év múlva azon kapod magad, hogy rossz az életed és öt hibáztatod. Inkább kapcsolat elején derüljön ki nem passzoltok, mint két gyerek után!

2021. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtad az ifjabb Schobert Norbit. Úgy ott fog hagyni amint felszedsz pár kilót hogy csak leshetsz, úgyhogy nagyon vigyázz hogy mit eszel sunyiba, nehogy lecseréljen ez a főnyeremény. =)
2021. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán aranyból van a frka?
2021. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én tuti nekiűlnék előtte császár szalonnát kenyérrel zabálni.. majd letolnék egy krémest is.. és várnám a hatást... Majd rámutatnék az ajtóra és intenék neki, hogy csá van ...
2021. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Be van feszülve, hogy felszedsz két kilót, és már nem áll fel rád a farka. Ez meg ultragáz, hogy félsz tőle, ezért titokban eszel.

Nálam nem volt ilyen, és nem is lesz. Mivel nem hagyom magam kontrollálni.

2021. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez a pasas mérgező. Egy percet se csináld ezt tovább!
2021. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy ő így él. Ha normálisan tálalja, még az sem gond, hogy rerelne a normális étkezés felé téged. Bár hozzáteszem, cukorbeteg vagyok, nekem tényleg az életem minősége múlik az ételen, de 1-1 gómboc fagyi, egy kocka csoki, még az én diétámba is belefér. Ami inkább gond, hogy ezzel egyűtt, mások kinézetével foglalkozik, na itt már megmutatkozik, hogy baj van a fejében. Ha rendben lenne magával, nagy ívből tojna másokra.
2021. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!