Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új barátom unokahuga utál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom unokahuga utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátomnak nagyon közeli kapcsolata van a rokonaival. Az apjának is 3 az anyjának is 3 testvére van es minden unokatesójával szoros a viszonya. A lány 19 éves, a hátam mögött ítélkezik. Utál, ribinek nevez a hátam mögött, meg h majd meg ismer engem mert most másnak mutatom magam holott azóta ismerem csak a csajt, max halott rólam de annyi, nem is ismer egyáltalán. Nem akarok neki szólni mert félek, hogy emiatt a családtagok is megutálnak. Levegőnek próbál nézni, vergődik ha közösen megyünk valahova, vágja a flegma fejeket a barátom is észreveszi, és őt is zavarja, gondolom fog neki szólni ha nem leszek már itt . Sokat van a barátoméknál. Azt mondta a barátom fontos a család de nem velük fogja le élni az életét. 24L

2019. aug. 20. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Példás a barátod mentalitása! Remélem az is marad akkorra is, amikor majd meg kell szólalni! Nem feltétlen kell magadban hibát keress. Nem ismer ergo meg se sérthetted- az előítéleten nem tudsz javítani! Ha felületes ez van, felnőtt létére illene tudnia nem leragadni egy 13 éves szintjén
2019. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
“barátom is észreveszi, és őt is zavarja, gondolom fog neki szólni ha nem leszek már itt . Sokat van a barátoméknál. Azt mondta a barátom fontos a család de nem velük fogja le élni az életét.” - semmit, a barátoddal beszélj a helyzetről, oszt’ ennyi.
2019. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat két emberről szól. Az természetes,hogy mindkettőtök mögött van egy szűk család,akikkel szorosabb kapcsolatban álltok, kérdés,hogy mennyire engedtek beleszólni az életetekbe.

De hogy még az unokatesókhoz is alkalmazkodni kelljen, és rendszeres kapcsolatban álljatok azzal, aki egyébként nem kedvel...

Kerüljétek el a találkozást.


Én a párom családjával vagyok így. Ők közeliek, természetesnek vettem,hogy jó kapcsolatot alakítsak ki Velük. Mindent megtettem, sőt, a mindennél többet. Nem ment, nem fogadtak el. Indok nem volt, csak egyszerűen nem vettek be a családba. Sajnos a párom is csak azt mondta,hogy Ők ilyenek, nem tehet róla.

Aztán amikor rájöttem,hogy mindent megteszek, de sosem fogadnak el, hagytam, és lezártam a további közeledést.Ma már akkor sem tudnám Őket elfogadni ha mégis közelednének felém.


Ha Te nem ártottál ennek a lánynak, csak szimplán a személyed miatt ellenszenves Veled, akkor hagyd. Próbálj a család többi tagjával jó - kicsit távolságtartó- kapcsolatot kialakítani és ennyi. Ha megváltozik a véleménye megváltozik, ha nem, hát az ellen se tudsz tenni.


Nem mondom,hogy a barátod vesszen Vele össze, de azért pár mondatban megkérdezhetné mi a baja Veled.Már csak azért is ha a szoros családi kötelék miatt gyakran találkoztok ne legyen ez kellemetlen.

2019. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban ok nélkül utál a kiscsaj, kérd meg a barátodat, hogy koptassa le magáról, amikor veled van. Bár nem várok túl sokat olyan "férfitól", aki a béke kedvéért tűri, hogy alázgassák meg ribizzék a barátnőjét.
2019. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!