Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek kontrollál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kontrollál a párom azzal, hogy beleszól/ítélkezik, mit egyek meg, és mit ne? Másnál is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok, egészségesen étkezem, edzek, de időnként szeretek megenni egy édességet, lángost stb. is, hiszek a kiegyensúlyozott, sanyargatás nélküli, egészséges táplálkozásban.


A párom is sportos, azonban szerintem időnként túlzásokba esik az ételt illetően. Pl. ha valami kicsit zsírosabbat eszek, azt mondja, miért eszem ezt, rosszat fog tenni. Másik ételre azt mondta, ezt soha ne egyem, mert nagyon egészségtelen. Ha ennék még egy adagot pl., azt mondja, ne vigyem túlzásba, vagy pl. ne egyek fagyit, mert nem fog jót tenni este.


Persze biztos csak vigyázni akar rám, amit mondott is, hogy csak amiatt, mert félt. Nekem viszont bűntudatom van, ha valami olyat eszek, illetve néha titokban kapok be pl. egy kocka csokit, amíg fürdik.

Legutóbb egy plázában amíg ő vásárolt, "titokban" megettem egy sajtburgert, mert tudtam, hogy elítélné stb.


Mindenközben az utcán sokszor ítélkezik a molettebb emberek felett, és azt mondogatja, nem érti, miért csoálkoznak a túlsúlyon, ha így esznek.

Olyanokat is szokott mondani, én csak bízzak benne, higyjek neki, hiszen 8 évvel idősebb nálam, jobban tudja.


Mi a véleményetek a fentiekről?



2021. júl. 17. 23:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

Lehet, hogy fordítva vannak a nemek. Lehet hogy egy ilyen idióta nő, mint itt a múltkori, aki konkrétan válni akar, mert a férje meghízott és ő előre mondta neki, hogy akkor otthagyja. Gyerek is van. :-(

Kérdező, én eleve nem lennék olyannal, aki mások felett a kinézetük alapján ítélkezik.

2021. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyen emberrel egy percig nem bírnék együtt élni. Hogyne...
2021. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nézd ha lenne alapja az ítélkezésnek megérteném, de amit írtál hogy mozogsz és azért figyelsz a normális étkezésre így nem értem, mert ez a féltésen túl esik..


De én is ezt tettem barátnőmmel, csak már lesz.rom mert van rajta +15kg, nincs állóképessége és állandóan fáradt és ma is szó szerint egymás után ette a jégkrémet még le se nyelte az elsőt..nem esik le még mindig neki h vaj van

2021. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
7%
Én örülnék, ha ilyen párom lenne, engem motiválna.
2021. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jesszus.

Persze egészséges mértékig tok jó hogy szól, de hogy 1 falat csokit ne ehess meg.. És milenne ha terhes lennél? Ne egyél egyáltalán mert kövér leszel? Vagy ha vizesednel szedj vízhajtot? Na az ilyen pasik azok akik ha hizol 2 kilót egyből mennek máshoz...

2021. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!