Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom miért várja el ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért várja el ezt?

Figyelt kérdés

Szóval ha hazaér munkából, rendnek kell lennie a házban, mosás, mosogatás, takarítás ilyesmi.

De én is dolgozok..


2021. aug. 11. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Eddig hogyan osztoztatok a házimunkán? Írj egy picit bővebben.
2021. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindketten dolgoztok, egyformán kell a részeteket kivenni a házimunkában. Nálunk mondjuk vannak kompromisszumok, pl férjem nem ügyes a főzésben,így én főzök, de a füvet ő nyírja mindig. Arányában mindkettőnk pont ugyanannyit csinál, meg kell osztozni és mindenkinek észrevenni a munkát.
2021. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezt látta otthon. Már most szoktasd hozzá a munkamegosztáshoz, különben csicskának néz.
2021. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

ha mindketten dolgoztok, akkor osszatok fel a hazimunkat.

Ha az egyikutok fizikai munkat vegez, akkor o otthon a konnyebb munkat kapja, egyeb esetben egyenloen osszatok fel a teendoket.

2021. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én ezért utáltam meg a volt férjem. Semmi sem volt neki elég és jó. Majd megszakadtam akkor se! Rettegtem ha hazaér mit nem csináltam meg.. belebetegedtem.. de hála már elváltunk!
2021. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Kérj érte fizetest. Megooldva.
2021. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
"Oltsuk a férfiakat" mai felvonás.
2021. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Beszélj vele. Velem hiába beszélsz.
2021. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

ezt látta kiskorában, ebben élt, ami egy régi, ósdi felfogás. Szerintem készítsetek egy táblázatot, és mindenki vállaljon feladatot, részfeladatot, ezt tegyétek ki egy jól látható helyre, és mindenki végezzen valamit.

Ha nem tudja megcsinálni a párod, akkor tanítsd meg neki azt az adott tevékenységet, pl.: a mosógép elindítása.

2021. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha még a kapcsolat elején jártok, mindenképp lépj. Ez nem lesz jobb, és nagyon nagy piros zászló.
2021. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!