Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a párom a szexben a kényeztetést, ha ő sosem hajlandó elvinni engem a csúcsra? Mondtam neki, hogy az én igényeim nem számítanak? Azt mondta, majd igen, de akkor, ha jobban megismertük egymást, és többet találkozunk.

Figyelt kérdés
Viszont ez már elég régóta így megy. Nem érdemeltem ki nála a törődést?
2021. júl. 10. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Minek vagy vele? Mit szeretsz benne? Ez egy önző alak,jobb nem lesz. Pont,hogy az elején szoktak az emberek mindent beleadni. Erre úgy számíts,hogy tőle ez a legjobb,amit nyújtani tud.
2021. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezalapján amit leírtál, szerintem ne erőltesd vele. Ha neki nem fontos az, hogy élvezd a szexet, akkor (ahogy az első is írta) önző. És később még rosszabb lesz.
2021. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben menekülnék. Már most azt csinálja, hogy akkor "ad", ha kiérdemelted vagy nem is áll szándékában veled hosszú távon együtt lenni. Kicsit kihasznál, nem gondolod? Lehet nem is akar veled lennni, de te úgyis kényezteted, ami neki meg jó. Ez egy tapló és biztos hozzá se nyúlnék. Hagyd ott!
2021. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen, akkor nem érdemes rá időt szakítani, mert csak szenvedés lesz vele a szex, hiszen neked nem jó. Meg minek húzza az időt? Elős szexnél még elnézi az ember, hogy csak ő kényezteti a másikat, még talán a másodiknál is, de a harmadik után már elég hülyén jön ki ha teljesen egyoldalú ez a törekvés.
2021. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"majd igen, de akkor, ha jobban megismertük egymást, és többet találkozunk."


Szóval majd akkor elégít ki, ha jobban megismert? :D Addig csak beléd ürít?


Ezt a fsz szöveget. Felmerül a kérdés, hogy minek vagy egy ilyen kreténnel?

2021. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokat nem olvastam el, csak az eredeti kérdésedet.


Azért várja el a párod a kényeztetést stb, mert rosszul választottál. Ennyike.

2021. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5-ször megkérdezed sem lesz jobb. Csak ürít, az meg nem számít hogy neked mi a jó. Fogadd el vagy rakd ki. Ennyi...
2021. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed meg ezt állandóan?
2021. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért várja el, mert megteheti. Te meg amilyen hülye vagy, többször le is szopod, viszonzás nélkül, és ezek szerint elsőre, hiszen alig ismeritek egymást és alig találkoztatok. Mi tart vissza, hogy kidobd? Ezek szerint nem az, hogy imádsz szopni, viszonzás nélkül is!
2021. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled, az, hogy később jobb lesz csak parasztvakítás. Pont a reklámidőszak az, amikor mindent és bármit meg szoktak adni mindkét részről. Ha még akkor sem fontos neki, ha szólsz, hogy nem jó a szex, nemhogy magától törekedne rá, akkor egy önző pöcs!
2021. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!