Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hány hónap/év együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap/év együttlét után egyre biztosabb, hogy valakik sokáig együtt maradnak?

Figyelt kérdés
Tudom, nincs olyan, hogy biztos, én sem a 100% garanciára gondolok. Azt is tudom, hogy ez páronként változó, de mégiscsak van egy átlag, amiből már lehet arra következtetni, hogy valakik tényleg összeillenek és kitartanak egymás mellett. Tudom, hogy olyan is van, amikor akár sok év múlva az egyik fél hirtelen felindulásból vet véget a kapcsolatnak, vagy történik valami váratlan, de most ezeket is hagyjuk figyelmen kívül.

2021. aug. 16. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs matematikai modell. Pszichológiai van.
2021. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Szüleim 30 év házasság után váltak el. Apámnâl egyszerűen bekattant valami, tiszta elmebeteg lett évről évre. Nem volt értelme maradni.
2021. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és arra fölösleges játszani, hogy együtt maradj valakivel bármi áron. Csak azzal érdemes maradni, akivel jól érzed magad és tisztel.
2021. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Borzasztó sokmindentől függ. Függ az életkortól: nem mindegy, hogy kamaszokról, vagy felnőtt, komoly önismerettel rendelkező egyénekről van szó. Függ az egyéni felfogásoktól. Függ, a kompromisszumkészségtől és kétségbeeséstől: egy magát mindig alárendelő személy, aki nagyon nehezen talál párt, és fél az egyedülléttől, jóval több mindent fog eltűrni, mint valaki, akinek egészséges önértékelése van, és nem kapcsolatfüggő. De az sem mindegy, hogy hogyan kezdenek járni: komoly, hosszú ismerkedés előzi meg, vagy hamar összejönnek lesz, ami lesz alapon. És akkor olyan környezeti és erkölcsi nyomásokról ne is beszéljünk, hogy van, ahol szégyen, ha akár két pasid/nőd volt.
2021. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem lesz biztos. Mi 7 év után mentünk szét, párom gondolta, hogy még nem bulizott eleget, 5 hónapig tartott a szünet, utána újra összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk, immár 29 éve, most én mennék, mert már unom az egészet 🤷‍♂️ 48F
2021. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Azt szoktak mondani, hogy 2 ev egyutteles utan mar eleg sok dolog kiderul a kapcsolatrol es az egyuttelesrol. Garancia nem lesz, de vizvalasztonak eleg jo.
2021. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2-3 évenkent szakad meg kapcsolatom.

Egy sraccal volt csak 4 éves aki el is jegyzett. De vele is szakitottunk.



Szoval ha csak magambol indulok ki, a 4 év a vizválaszto.


(Nem szamolok olyanokkal akik 2 honapos kapcsolatba teherbe esnek meg etc.)

2021. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Amugy 2-3ev muova mulik a szerelem es a szexualis fűtottség.

Valszeg ezert lehet vizválaszto a 4 év.

Akik megérik az 5. évet az már jo jel szerintem.

2021. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha már van gyerek.

De egyébként teljesen változó.

Van még női és férfi kapuzárási pánik, amikor nagyon nem mindegy, hány évesek a gyerekek és vannak-e egyáltalán.

Pl. ha egy nőt a pasi nem láncol magához gyerekkel 30 éves koráig, akkor az a nő 30 éves kora körül váltani fog. Ezt olvastam valahol, de abszolút működik. Lehet, hogy nem pont 30, hanem 28-29 vagy 31 lesz a nő, de le fog lépni. Nyilván nem mindegy, hogy 10 éve vannak együtt vagy 1 éve a 30 körüli időszakban. Ez inkább a régebbi kapcsolatokra vonatkozik.

40 körül megint lesz női kapuzárási pánik, ha még elég vonzó és a gyerekek már nem kicsik, váltani fog, de jellemzőbb, hogy ilyenkor még kicsik a gyerekek. A férfi kapuzárás 45-50 körül jön, itt is fontos tényező a gyerekek életkora. Mivel egyre később vállalunk gyereket, egyre jellemzőbb lesz, hogy együtt maradnak a házastársak 40-50 fölött is.

2021. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.
2021. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!