Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kell tennem ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem ha a párom rendszeresen nem húzza le nálunk a vécét?

Figyelt kérdés

Ezen kívül minden rendben lenne vele. Tetszünk egymásnak, szeretjük egymást és ezt leszámítva mindenben segítőkész és udvarias. De már nem először fordul elő hogy direkt bennehagyja nálunk a nagy és kisdolgot a vécében. Volt hogy vitát csináltam belőle erre ilyet szólt hogy bele kéne nyomni a fejemet. Szex terén is furcsa, ürítkezéssel kapcsolatos fétisei vannak amikkel én nem tudok mit kezdeni. 3éve vagyunk együtt és félek hogy ez csak rosszabb lesz. Ugyanakkor ezt leszámítva meg minden oké.


Mi a megoldás?



2021. aug. 31. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit mond miért nem húzza le?

Nekem a kakis/pisis szex nem bejövős, szóval ha a párom ilyet akarna, akkor velem nem élhetné ki. Te tudd ebban benne vagy e.

2021. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem magyarázza meg. legutóbb is rányitottam direkt és gugolt a fürdőszobában kérdeztem mit csinál mondja hogy megzavartam és hagyjam békén aztán kijött. már nagyon rosszra gondoltam... elegem van.
2021. aug. 31. 14:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
kénytelen leszel beszélni vele és ő is veled.
2021. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az lesz a kapcsolatunk vége hogyha oda ...ik valahova a házunkba.
2021. aug. 31. 14:06
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Lehet van egy ilyen fétise, amit nem tud/nem akar direktbe mondani neked, de elnyomni sem tudja magában teljesen, és így próbálkozik nálad, hátha vevő leszel egyszer valamire. Szerintem ha vele nem tudod ezt megbeszélni, szakember segíthet neki ebben a problémában. Kérd meg szépen, hogy vagy veled beszélje meg mi van ilyenkor vele, vagy kérjen segítséget.
2021. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Vótmá!!!
2021. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

XD

Miajoisten verese ez? Egy ilyennel 3 eve egyutt vagy? :))) Hat nem tudom o a rosszabb vagy te :)))

2021. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Milyen népszerű lett ez a téma mostanában. hmmm... Van valaki aki állandóan olyan válaszokat ír a neki nem tetsző női válaszokra hogy "bele kéne nyomni a fejeteket a vécébe". Szerencsére mindig törölték.


Amúgy nem tudom elképzelni hogy nekem ezt mondja a pasim és az lenne a problémám amiről kérdést kiírok hogy nem húzza le a vécét.

2021. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Addig bezarod a wc be mig nem le nem huzza
2021. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki, hogy ha legközelebb nem húzza le, akkor mehet amerre lát.
2021. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!