Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kell tennem ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem ha a párom rendszeresen nem húzza le nálunk a vécét?

Figyelt kérdés

Ezen kívül minden rendben lenne vele. Tetszünk egymásnak, szeretjük egymást és ezt leszámítva mindenben segítőkész és udvarias. De már nem először fordul elő hogy direkt bennehagyja nálunk a nagy és kisdolgot a vécében. Volt hogy vitát csináltam belőle erre ilyet szólt hogy bele kéne nyomni a fejemet. Szex terén is furcsa, ürítkezéssel kapcsolatos fétisei vannak amikkel én nem tudok mit kezdeni. 3éve vagyunk együtt és félek hogy ez csak rosszabb lesz. Ugyanakkor ezt leszámítva meg minden oké.


Mi a megoldás?



2021. aug. 31. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én mondjuk simán elhagynám, még mielőtt belekezdene az ürítős fétisei egyikébe.
2021. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk azért az is fura, hogy 3 év alatt nem tudtátok megbeszélni ki mit igényel szex téren
2021. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Erdekes, hogy vannak meg nok, akiknel az igenytelenseg meg a devians fetisek nem verik ki a biztositekot. Elgondolkodtal mar azon, hogy mi lehet a baj veled, hogy ezt elturod? Ideje volna.
2021. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

A leírás alapján nem százas és perverz. Én hagynám a fenébe.

Mert az egy dolog, ha vki feledékeny, azzal sokszor el kell beszélgetni, minden egyes eset után, nagy eséllyel megtanulja.

2021. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha 3 évig jó volt, ezután is jó lesz neked!
2021. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Azt ugye tudod, hogy téged is minősít ha egy ilyennel vagy együtt? Wc-t nem lehúzni, atyavilág....
2021. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyeljed, mikor megy és gyorsan húzzad le Te, és akkor nem bír játszani a kakájával!
2021. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!